Dopiero w połowie sezonu jednemu zawodnikowi 'udało' się uzbierać 4 żółte kartki, co spowoduje, że w najbliższym meczu będzie musiał pauzować. Tym zawodnikiem jest Damian Miernik z Tawerny. Pauzować i to dwa mecze musi także Paweł Biliński z Matematycznych Szans, a to już efekt jego zachowania z meczu z Classiciem.
EKSTRAKLASA
JR POGÓRZE - 2-Patryk Wychnowski , Łukasz Knioch 1-Damian Motyl
CLASSIC - Maciej Draber, Daniej Klebba, Błażej Bonk, Przemek Szymański, Jarosław Gołdyn, Paweł Gniewkoski
JOGA BONITO- Michał Freiberg
INSTALSERVIS EMERYCI - 2-Adrian Król, 1-Łukasz Król
ORION GDYNIA - 2-Łukasz Ostrowski, 1-Piotr Lisowski, Mateusz Kozerkiewicz
OBŁUŻE - 2-Michał Janiak, Daniel Kolenda, 1-Karol Szumatalski
MATEMATYCZNE SZANSE - Mateusz Jaworowski, Patryk Augustowski, Patryk Wszeborowski
DT CITY - Mateusz Mościcki, Paweł Rasmus, Arkadiusz Proena
FC CHYLONIA - 2-Dawid Szołomicki, Robert Chałaszczyk, 1-Karol Idzi, Krzysztof Idzi,
EJSMOND CLUB - Łukasz Krzemiński, Adrian Balbier
KP GRABÓWEK -
ENERPOL GDYNIA - Cezary Gołubiński
I LIGA
MAXIMUS 24 - Marcin Talaśka, Patryk Melzer
BAD BOYS - 3-Marcin Meller 2-Talaśka Marcin
FC NANKATSU - Artur Ryś, Marek Skowyrski
ULTRAMARYNA - Augustjański Marcin, Karol Narloch, Stanisław Narloch
CASUALS- Bartek Behemke
SPORTING ORŁOWO - 2-Mateusz Miotke, 1-Sebastian Dzienisz , Krzysztof Kubiński, Patryk Piernicki, Krzysztof Kubiński, Łukasz Braksal
LATARNIK CHOCZEWO - 3-Mateusz Ciosek 1-Bartosz Hundrieser
DZIKI WEST - 3-Szymon Domachowski, 2-Jakub Ambrosiewicz 1-Łukasz Sławiński, Daniel Lisowski
FC LIMONKA - 2-Adam Szopka
MAR PACK - Kuba Barszcz
ROL RYŻ - Kajetan Taube
MY NA SIANIE -
RUKOLA - Kacper Ickiewicz, Oskar Serocki
UNITED - 3-Krystian Hanski 1-Kamil Wiłkopeć, Oskar Kępczyński
KONESER GDYNIA - 2-Łukasz Cupisz , Leszek Kukiełka 1-Patryk Bębenek,
II LIGA
WS STUMET - 2-Klimkiewicz 1-Michał Gilszczyński, Tomasz Zysko, Jacek Radomski
STUDIO PRIME JBG GDYNIA - Kamil Sauter, Piotr Kotowski
PRAWIE JAK PIŁKARZE - 2-Maciej Dzwonkowski, 1-Patryk Gajda, Maciej Babski
KM PSP GDYNIA - Adam Ulan, Krzysztof Guz
PROMOTION-PL.COM - 2-Andrzej Ilczuk , Arkadiusz Kotowicz, Adrian Klimowicz, 1-Szymon Pudło, Robert Małycha, Adam Myszk, Tomasz Ferenc
NEVADA GDYNIA - Patryk Skowera, Sebastian Kotłowski, Patryk Tomczak, Rafał Bach
EPO - 2-Mirosław Jankowski, 1-Marcin Detlaf, Grzegorz Skwarek, Damian Jastrzębski, Jacek Wasilewski, Mateusz Czerniawski
DRINK TEAM - 2-Michał Kajak, Jacek Małek 1-Piotr Zabłotny, Paweł Małek
SALOS RUMIA - Filip Robakowski
SEALAND TEAM -
TAWERNA - 4-Damian Miernik 1-Robert Braszka, Tomasz Staszewski
BASTION GDYNIA - 3-Sebastian Lewandowski, 2-Maciej Blok, 1-Jarosław Rogożeński, Mateusz Detlaf, Daniel Pawłowski, Arkadiusz Malinowski
DTR GDYNIA - Jarosław Marczak , Tomasz Janzen, Jarosław Walukowicz
BRACIA - 2-Adrian Szewczyk, Filip Borek 1-Grzegorz Grzelka, Kamil Janatowski, Grzegorz Węcławski, Maciej Rutkowski,
ALEXANDER -
LUX TAP -
III LIGA
BĘKARTY -
CHŁOPCY Z FERAJNY -
MŁODY JR POGÓRZE - Michał Trocki, Kacper Wiśniewski
SATURN GDYNIA -
HG SOLUTIONS - 2-Arkadiusz Polak 1- Patryk Kurleto
TOMLEC- 2-Remigiusz Bona
SKM GDYNIA - Detlaf Robert
AWARIA -
ZIP GDYNIA - Dawid Marszałkowski
REBELS AiC - Patryk Kujawa
JASTRZĘBIE GDYNIA - Henryk Partyka
TREFL- Adam Zdrojewski, Marcin Radek, Kazimierz Wendt
BAZA - Tomasz Zielecki, Radosław Kostuch
CASTORAMA - 2-Andrzej Kałdowski
DELLNER COMPONENTS -
VGL GROUP -
PLATE ARMUR -
LENMAR - 2-Damian Kapica 1-Krystian Czerwionka
|
|
dzisiaj: 3698, wczoraj: 730
ogółem: 4 921 925
statystyki szczegółowe