Ultramaryna ucieka.. Baza i Trefl nadal z szansami na fotel...

• autor: Robson, 2017-11-18 10:27
Ultramaryna ucieka.. Baza i Trefl nadal z szansami na fotel lidera

Piątek głównie spędziliśmy w III lidze a tam bez problemów i ze sporą zaliczką bramkową wygrały swoje mecze ekipy Bazy , Awarii, Trefla oraz SKM Gdynia. W drugiej lidze zdecydowanie lepsi okazali się Prawie Jak Piłkarze którzy strzelając aż 12 goli nie dali szans zawodnikom Orange Team. Na koniec mecz w dolnej części pierwszoligowej tabeli rozegrały ekipy Maximus24 z Ultramaryną w którym minimalnie lepsza okazała się drużyna Szymona Augustjańskiego !
​Wyniki pozostałych spotkań w rozwinięciu.

Baza - VGL Group 16:5 ( 6:1 )

Baza : Paweł Szymaniewski - 1, Tomasz Zielecki - 7, Łukasz Bizewski - 5, Miłosz Bartz - 3

VGL : Mateusz Szerechan -1, Gabriel Ignacik - 1, Radosław Drawski - 1, Kuba Jaroszyński - 2

Zawodnik meczu : Tomasz Zielecki

Na koniec tygodnia Baza pewnie ogrywa swojego przeciwnika , dzięki czemu włącza się do walki o pierwsze miejsce w lidze. Przepaść która dzieli obie drużyny ( Baza - 3. VGL- 10. ) była widoczna nie tylko w ligowej tabeli ale również na boisku ! Od pierwszego gwizdka dominacja Pawła Szymaniewskiego i jego kolegów pozwoliła na przerwę schodzić przy wysokim prowadzeniu 6:1. Po zmianie stron padały kolejne bramki a najczęściej piłkę do siatki kierował Tomasz Zielecki bo aż 7 razy ! Wysokie zwycięstwo daje nadzieje na bezpośredni awans do wyższej ligi !

Awaria - HG Solutions 6:2 ( 3:1 )

Awaria : Zbigniew Sadowski - 1, Przemysław Śliwiński - 2, Sebastian Jettka - 1, Zbigniew Sadowski - 2

HG Solutions : Patryk Kurleto - 2
żółta kartka : Patryk Kurleto - 1

Zawodnik meczu : Zbigniew Sadowski

Mecz dwóch drużyn z dołu tabeli na korzyść Awarii ! Drużyna w charakterystycznych
strojach w biało-czarne pasy zagrała dwie połowy na równym poziomie strzelając po trzy bramki w pierwszej i drugiej połowie , nieco słabiej ale również na równym poziomie zaprezentowali się zawodnicy HG Solutions strzelając po jednym golu.

Trefl - Plate Armur 6:1 ( 2:1 )

Trefl : Kamil Kątny - 1, Marcin Radek - 1, Dawid Wańczuk - 3, Tomasz Czaplicki - 1

Plate : Konrad Ossowski - 1
żółta kartka : Piotr Wypijewski

Zawodnik meczu : Dawid Wańczuk

Pierwsza połowa zaskakująco wyrównana , ekipa Plate Armur która w swoim słabszym okresie marzy o choćby remisie zaprezentowała się całkiem solidnie w pierwszej połowie minimalnie przegrywając z walczącym o pierwsze miejsce Treflem ! Po zmianie stron wszystko się zmieniło na niekorzyść Piotra Wypijewskiego i jego kolegów a mianowicie Trefl przystąpił do ataku. Po kilku udanych akcjach które zamienili na bramki pewnie wygrał to spotkanie dopisując ważne 3 punkty które dają szansę na fotel lidera !

II liga
Prawie jak piłkarze - Orange Team Gdynia 12:2 ( 7:0 )

PJP : Tomasz Bączkowski - 3, Jarosław Smużyński - 1, Maciej Dzwonkowski - 6, Michał Kutyłowski - 2

Orange : Jerzy Bober - 1, Mateusz Ciechanowski - 1
żółta kartka : Marcin Saworski

Zawodnik meczu : Maciej Dzwonkowski

Obie drużyny w tabeli znajdują się bardzo blisko, ale dziś o dwie klasy lepsza okazała się ekipa "PJP"
Dzięki dobrze nastawionym celownikom mogliśmy oglądać piękne bramki nie tylko po składnych akcjach ale również po stałych fragmentach gry !
Drużyna Orange nie była w stanie powstrzymać Macieja Dzwonkowskiego który dla swojej ekipy zdobył połowę bo aż 6 bramek ! Po zaskakującym zwycięstwie nad Salosem czarne chmury zebrały się nad ekipą Oange.

Saturn Gdynia - SKM Gdynia 5:13 ( 4:4 )

Saturn : Garstka Marcin - 1, Mikulski Marcin - 1, Barczyński Dawid - 1, Dawidowski Igor - 2

SKM : Seweryn Worms - 1, Apostel Marcin - 1, Daniel Borkowski - 5, Patryk Kowalczyk - 4,
Bartosz Kass -2

Zawodnik meczu : Daniel Borkowski

Pierwsza połowa z początku należała do ekipy SKM to oni prowadzili 4:1 jednak na kilka minut przed gwizdkiem na przerwę Saturn zabrał się do odrabiania strat doprowadzając do remisu 4:4. Po zmianie stron zdecydowanie bardziej przycisnął SKM i odjechał rywalom którzy tym razem nie byli w stanie odrobić już tak dużej różnicy bramkowej przegrywając wysoko 13:5.

Maximus 24 - Ultramaryna  6:8 ( 3:5 )

Maximus : Krzysztof Ziemak - 4, Damian Talaśka - 2
żółta kartka : Maciej Zaremba, Patryk Melzer - 1

Ultramaryna : Narochl Karol - 2, Narochl Ryszard - 2, Kwiatkowski Tomasz - 3

Zawodnik meczu : Krzysztof Ziemak

​Bardzo ważne zwycięstwo Ultramaryny , ekipa która znajduje się w strefie spadkowej nie bez problemów ograła drużynę znajdującą się piętro wyżej w ligowej tabeli ! Do przerwy prowadzenie 3:5 ale mecz był na tyle otwarty że taki wynik nie dawał gwarancji końcowego triumfu ! Po zmianie stron wymiana ciosów i kilka ostrych i nie koniecznie przepisowych zagrań, jednak ostatecznie to Ultramarynie bardziej zależało na zwycięstwie i to oni wygrywają spotkanie z niewielką dwubramkową przewagą ! Ta wygrana daje szansę na ucieczkę ze strefy barażowej w końcówce sezonu.

g.18.30: PROMOTION-PL.COM - Latarnik Choczewo

g.19.30: FC Limonka - Bastion Gdynia

g.20.30: Studio Prime JBG - Dellner Components

g.21.30: Orłowo - Bracia

g.19.00: HG Solutions - Śledzie

g.20.00: Bękarty - WS Stumet

g.21.00: Tawerna - VGL Group

Ankiety

Czy jesteś za tym, aby po dopłacie 100 zł do opłaty za sezon Wiosna 2018 TWÓJ zespół został objęty ubezpieczeniem PZU od następstw nieszczęśliwych wydarzeń podczas rozgrywania meczów w Nadmorskiej Lidze 6?

NL6 - TV - Jesień 17