Ultramaryna ucieka.. Baza i Trefl nadal z szansami na fotel...

• autor: Robson, 2017-11-18 10:27
Ultramaryna ucieka.. Baza i Trefl nadal z szansami na fotel lidera

Piątek głównie spędziliśmy w III lidze a tam bez problemów i ze sporą zaliczką bramkową wygrały swoje mecze ekipy Bazy , Awarii, Trefla oraz SKM Gdynia. W drugiej lidze zdecydowanie lepsi okazali się Prawie Jak Piłkarze którzy strzelając aż 12 goli nie dali szans zawodnikom Orange Team. Na koniec mecz w dolnej części pierwszoligowej tabeli rozegrały ekipy Maximus24 z Ultramaryną w którym minimalnie lepsza okazała się drużyna Szymona Augustjańskiego !
​Wyniki pozostałych spotkań w rozwinięciu.

Baza - VGL Group 16:5 ( 6:1 )

Baza : Paweł Szymaniewski - 1, Tomasz Zielecki - 7, Łukasz Bizewski - 5, Miłosz Bartz - 3

VGL : Mateusz Szerechan -1, Gabriel Ignacik - 1, Radosław Drawski - 1, Kuba Jaroszyński - 2

Zawodnik meczu : Tomasz Zielecki

Na koniec tygodnia Baza pewnie ogrywa swojego przeciwnika , dzięki czemu włącza się do walki o pierwsze miejsce w lidze. Przepaść która dzieli obie drużyny ( Baza - 3. VGL- 10. ) była widoczna nie tylko w ligowej tabeli ale również na boisku ! Od pierwszego gwizdka dominacja Pawła Szymaniewskiego i jego kolegów pozwoliła na przerwę schodzić przy wysokim prowadzeniu 6:1. Po zmianie stron padały kolejne bramki a najczęściej piłkę do siatki kierował Tomasz Zielecki bo aż 7 razy ! Wysokie zwycięstwo daje nadzieje na bezpośredni awans do wyższej ligi !

Awaria - HG Solutions 6:2 ( 3:1 )

Awaria : Zbigniew Sadowski - 1, Przemysław Śliwiński - 2, Sebastian Jettka - 1, Zbigniew Sadowski - 2

HG Solutions : Patryk Kurleto - 2
żółta kartka : Patryk Kurleto - 1

Zawodnik meczu : Zbigniew Sadowski

Mecz dwóch drużyn z dołu tabeli na korzyść Awarii ! Drużyna w charakterystycznych
strojach w biało-czarne pasy zagrała dwie połowy na równym poziomie strzelając po trzy bramki w pierwszej i drugiej połowie , nieco słabiej ale również na równym poziomie zaprezentowali się zawodnicy HG Solutions strzelając po jednym golu.

Trefl - Plate Armur 6:1 ( 2:1 )

Trefl : Kamil Kątny - 1, Marcin Radek - 1, Dawid Wańczuk - 3, Tomasz Czaplicki - 1

Plate : Konrad Ossowski - 1
żółta kartka : Piotr Wypijewski

Zawodnik meczu : Dawid Wańczuk

Pierwsza połowa zaskakująco wyrównana , ekipa Plate Armur która w swoim słabszym okresie marzy o choćby remisie zaprezentowała się całkiem solidnie w pierwszej połowie minimalnie przegrywając z walczącym o pierwsze miejsce Treflem ! Po zmianie stron wszystko się zmieniło na niekorzyść Piotra Wypijewskiego i jego kolegów a mianowicie Trefl przystąpił do ataku. Po kilku udanych akcjach które zamienili na bramki pewnie wygrał to spotkanie dopisując ważne 3 punkty które dają szansę na fotel lidera !

II liga
Prawie jak piłkarze - Orange Team Gdynia 12:2 ( 7:0 )

PJP : Tomasz Bączkowski - 3, Jarosław Smużyński - 1, Maciej Dzwonkowski - 6, Michał Kutyłowski - 2

Orange : Jerzy Bober - 1, Mateusz Ciechanowski - 1
żółta kartka : Marcin Saworski

Zawodnik meczu : Maciej Dzwonkowski

Obie drużyny w tabeli znajdują się bardzo blisko, ale dziś o dwie klasy lepsza okazała się ekipa "PJP"
Dzięki dobrze nastawionym celownikom mogliśmy oglądać piękne bramki nie tylko po składnych akcjach ale również po stałych fragmentach gry !
Drużyna Orange nie była w stanie powstrzymać Macieja Dzwonkowskiego który dla swojej ekipy zdobył połowę bo aż 6 bramek ! Po zaskakującym zwycięstwie nad Salosem czarne chmury zebrały się nad ekipą Oange.

Saturn Gdynia - SKM Gdynia 5:13 ( 4:4 )

Saturn : Garstka Marcin - 1, Mikulski Marcin - 1, Barczyński Dawid - 1, Dawidowski Igor - 2

SKM : Seweryn Worms - 1, Apostel Marcin - 1, Daniel Borkowski - 5, Patryk Kowalczyk - 4,
Bartosz Kass -2

Zawodnik meczu : Daniel Borkowski

Pierwsza połowa z początku należała do ekipy SKM to oni prowadzili 4:1 jednak na kilka minut przed gwizdkiem na przerwę Saturn zabrał się do odrabiania strat doprowadzając do remisu 4:4. Po zmianie stron zdecydowanie bardziej przycisnął SKM i odjechał rywalom którzy tym razem nie byli w stanie odrobić już tak dużej różnicy bramkowej przegrywając wysoko 13:5.

Maximus 24 - Ultramaryna  6:8 ( 3:5 )

Maximus : Krzysztof Ziemak - 4, Damian Talaśka - 2
żółta kartka : Maciej Zaremba, Patryk Melzer - 1

Ultramaryna : Narochl Karol - 2, Narochl Ryszard - 2, Kwiatkowski Tomasz - 3

Zawodnik meczu : Krzysztof Ziemak

​Bardzo ważne zwycięstwo Ultramaryny , ekipa która znajduje się w strefie spadkowej nie bez problemów ograła drużynę znajdującą się piętro wyżej w ligowej tabeli ! Do przerwy prowadzenie 3:5 ale mecz był na tyle otwarty że taki wynik nie dawał gwarancji końcowego triumfu ! Po zmianie stron wymiana ciosów i kilka ostrych i nie koniecznie przepisowych zagrań, jednak ostatecznie to Ultramarynie bardziej zależało na zwycięstwie i to oni wygrywają spotkanie z niewielką dwubramkową przewagą ! Ta wygrana daje szansę na ucieczkę ze strefy barażowej w końcówce sezonu.

g.18.00 III Liga: ZIP Gdynia - Trefl

g.19.30 III Liga: LENMAR - Baza

g.21.30 Puchar NL6 III runda: EPO - FC Nankatsu

12-2017