Kolejne tygodnie zmagań powodują, że zawodnicy gromadzą napomnienia i kilku w najbliższym tygodniu jest zmuszonych pauzować. Taki los czeka Daniel Kolendę z Obłuża.
Żółte Kartki:
EKSTRAKLASA
JR POGÓRZE - 2-Patryk Wychnowski , Łukasz Knioch 1-Damian Motyl, Balbier Paweł, Berbec Michał
CLASSIC - 3-Daniel Klebba 2-Paweł Gniewkoski, 1-Maciej Draber, Błażej Bonk, Przemek Szymański, Jarosław Gołdyn, Marcin Rumian, Krzysztof Rocławski
JOGA BONITO- 3-Michał Freiberg 2-Marek Lewandowski 1-Łukasz Borkowski
INSTALSERVIS EMERYCI - 2-Adrian Król, 1-Łukasz Król
ORION GDYNIA - 2-Łukasz Ostrowski, Mateusz Kozerkiewicz, 1-Piotr Lisowski, Szymon Budziński, Ivan Nesteziuk
OBŁUŻE - 4-Daniel Kolenda, 2-Michał Janiak 1-Karol Szumatalski
MATEMATYCZNE SZANSE - 2-Patryk Wszeborowski 1-Mateusz Jaworowski, Patryk Augustowski, Michał Kozieł
DT CITY - Mateusz Mościcki, Paweł Rasmus, Arkadiusz Proena, Mikołaj Ciecierski, Tomasz Gródek
FC CHYLONIA - 2-Dawid Szołomicki, Robert Chałaszczyk, Karol Idzi, 1-Krzysztof Idzi, Kamil Kaczeniewski
EJSMOND CLUB - Łukasz Krzemiński, Adrian Balbier
KP GRABÓWEK -
ENERPOL GDYNIA - 2-Dominik Klecha 1-Cezary Gołubiński, Oskar Rybicki,
I LIGA
MAXIMUS 24 - 2-Patryk Melzer, 1-Marcin Talaśka, Maciej Zaremba,
BAD BOYS - 3-Marcin Meller 2-Talaśka Marcin 1-Tomasz Kapeluch
FC NANKATSU - 2-Artur Ryś, 1-Marek Skowyrski, Tomasz Zadrożny,
ULTRAMARYNA - Augustjański Marcin, Karol Narloch, Stanisław Narloch
CASUALS- Bartek Behemke, Krystian Jankowski, Damian Kucharski
SPORTING ORŁOWO - 2-Mateusz Miotke, Patryk Piernicki, 1-Sebastian Dzienisz , Krzysztof Kubiński, Krzysztof Kubiński, Łukasz Braksal
LATARNIK CHOCZEWO - 3-Mateusz Ciosek 1-Bartosz Hundrieser
DZIKI WEST - 3-Szymon Domachowski, Jakub Ambrosiewicz, 2-Igor Kuźmin, Łukasz Sławiński, 1-Daniel Lisowski, Mateusz Szeliga, Krystian Szopa
FC LIMONKA - 2-Adam Szopka 1-Dariusz Hermann, Marcin Nogajski
MAR PACK - Kuba Barszcz, Radosław Charubin
ROL RYŻ - Kajetan Taube, Grzegorz Krygier
MY NA SIANIE -
RUKOLA - Kacper Ickiewicz, Oskar Serocki
UNITED - 1-Kamil Wiłkopeć, Oskar Kępczyński, Marcin Taube, Kamil Żelewski, Bartek Kuhn (4-Krystian Hański - odpokutował)
KONESER GDYNIA - 2-Łukasz Cupisz , Leszek Kukiełka 1-Patryk Bębenek,
II LIGA
WS STUMET - 2-Klimkiewicz 1-Michał Gilszczyński, Tomasz Zysko, Jacek Radomski, Maciej Kurek
STUDIO PRIME JBG GDYNIA - Kamil Sauter, Piotr Kotowski
PRAWIE JAK PIŁKARZE - 2-Maciej Dzwonkowski, 1-Patryk Gajda, Maciej Babski
KM PSP GDYNIA - Adam Ulan, Krzysztof Guz
PROMOTION-PL.COM - 2-Andrzej Ilczuk , Arkadiusz Kotowicz, Adrian Klimowicz, 1-Szymon Pudło, Robert Małycha, Adam Myszk, Tomasz Ferenc, Wojciech Froelich, Arkadiusz Urbanik
NEVADA GDYNIA - 2-Sebastian Kotłowski, 1-Patryk Skowera, Patryk Tomczak, Rafał Bach
EPO - 2-Mirosław Jankowski, Grzegorz Skwarek, 1-Marcin Detlaf, Damian Jastrzębski, Jacek Wasilewski, Mateusz Czerniawski
DRINK TEAM - 3-Michał Kajak, 2-Jacek Małek, Piotr Ciekliński 1-Piotr Zabłotny, Paweł Małek
SALOS RUMIA - Filip Robakowski, Karol Kornatowski
SEALAND TEAM -
TAWERNA - 4-Damian Miernik 1-Robert Braszka, Tomasz Staszewski
BASTION GDYNIA - 3-Sebastian Lewandowski, Maciej Blok, 2-Arkadiusz Malinowski, 1-Jarosław Rogożeński, Mateusz Detlaf, Daniel Pawłowski, Maksymilian Baranowski
DTR GDYNIA - Jarosław Marczak , Tomasz Janzen, Jarosław Walukowicz
BRACIA - 2-Adrian Szewczyk, Filip Borek 1-Grzegorz Grzelka, Kamil Janatowski, Grzegorz Węcławski, Maciej Rutkowski, Michał Pietkiewicz, Adam Komorowski
ALEXANDER -
LUX TAP - Jarek Tarnecki, Patryk Kacprzycki
ORANGE TEAM - Marcin Saworski
III LIGA
BĘKARTY -
CHŁOPCY Z FERAJNY -
MŁODY JR POGÓRZE - 2-Michał Trocki, 1-Kacper Wiśniewski, Patryk Kaczyński, Patryk Czabrowski
SATURN GDYNIA -
HG SOLUTIONS - 2-Arkadiusz Polak 1- Patryk Kurleto, Przemysław Banaszak
TOMLEC- 2-Remigiusz Bona 1- Damian Kreft, Mateusz Matuszek
SKM GDYNIA - Detlaf Robert, Szymon Drywa
AWARIA -
ZIP GDYNIA - 2-Daniel Piesik, 1-Dawid Marszałkowski, Jakub Pałucki, Arkadiusz Pietrzak , Damian Dopke
REBELS AiC - Patryk Kujawa, Patryk Piesio, Damian Hallmann, Piotr Papis
JASTRZĘBIE GDYNIA - Henryk Partyka, Waldek Kownacki
TREFL- Adam Zdrojewski, Marcin Radek, Kazimierz Wendt
BAZA - Tomasz Zielecki, Radosław Kostuch
CASTORAMA - 3-Andrzej Kałdowski
DELLNER COMPONENTS - Szymon Adamczyk, Marcin Kozaczek
VGL GROUP - Radosław Drawski
PLATE ARMUR -
LENMAR - 2-Damian Kapica 1-Krystian Czerwionka, Adam Użarowski, Radek Klein
|
|
dzisiaj: 150, wczoraj: 114
ogółem: 4 916 605
statystyki szczegółowe