Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIA JESIEŃ 17 - SEZON ZAKOŃCZONY!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2017-12-27 04:50

Finisz rozgrywek jak zwykle wzbudził wielkie emocje! Do końca ważyły się losy awansów i spadków, a także tego kto zagra w barażach i jakimi wynikami zakończą się te mecze. 
Ostatnie kopnięcia piłki obserwowaliśmy na boiskach NL6 jeszcze 20 grudnia, gdy to awans do II Ligi wywalczyły ZIP Gdynia i Młody JR Pogórze. Szczegółowa rozpiska poniżej.

Wkrótce także na naszej stronie internetowej podsumowanie sezonu JESIEŃ 2017! 

EKSTRAKLASA

1. ORION GDYNIA
2. CLASSIC Gdynia
3. DT City

9. baraż o utrzymanie - Joga Bonito 
10. baraż o utrzymanie - JR Pogórze 
11. spadek - KP Grabówek

 


I LIGA

1.awans - ROL RYŻ
2.awans - DZIKI WEST
3.baraż o Ekstraklasę - My Na sianie
4.baraż o Ekstraklasę - Rukola

13.baraż  o utrzymanie - MAR PACK 
14.baraż o utrzymanie - FC Limonka
15.spadek - BAD BOYS

 


II LIGA

1.awans - KM PSP Gdynia 
2.awans - Nevada Gdynia 
3.awans - Drink Team
4.baraż o I Ligę - Salos Rumia,
5.baraż o I Ligę -  Bracia

13.baraż o utrzymanie -Alexander
14.baraż o utrzymanie - Orange Team, 
15.spadek - WS Stumet, 
16.spadek - Promil Gdynia

 


III LIGA

1.awans - Trefl 
2.awans -  BAZA
3.awans - LENMAR
4.awans - Chłopcy z Ferajny
5.baraż o II Ligę - ZIP Gdynia, 
6.baraż o II Ligę - Młody JR Pogórze, 

 


BARAŻE: 

o EKSTRAKLASĘ
JOGA BONITO (9 miejsce Ekstraklasa) - RUKOLA (4 miejsce I Liga) 5:3 (2:0)
JR POGÓRZE(10 miejsce Ekstraklasa) - MY NA SIANIE (3 miejsce I Liga) 8:3 (3:0)

o I LIGĘ
(13 miejsce I Liga) MAR PACK BRACIA (5 miejsce II Liga) 4:7 (2:4)
(14 miejsce I Liga) FC LIMONKA - SALOS RUMIA (4 miejsce II Liga) 0:4 (0:1) 

o II LIGĘ
ALEXANDER (13 miejsce II Liga) - Młody JR Pogórze (6 miejsce III Liga) 9:12 (5:6)
ORANGE TEAM GDYNIA (14 miejsce II Liga) - ZIP Gdynia (5 miejsce III Liga) 0:3 (0:1)


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [540]
 

autor: ~Zawodnik 2017-11-28 08:45:22

avatar Baza też już ma pewny awans - biorąc pod uwagę to że w tabeli III ligi do bezpośredniego awansu oznaczone zostały drużyny z miejsc 1-4.


autor: ~anonim 2017-11-29 08:41:42

avatar Gratulacje dla BAZY od gdyńskich Jastrzębie ;)


autor: ~najlepszy 2017-12-23 11:21:42

avatar Trefl pozamiatał trochę


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

g.19.00 II Liga: Baza - Bastion

g.20.00 II Liga: Tawerna - SPS Limonka

g.21.00 II Liga: ZIP Skład - Prawie Jak Piłkarze

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: KP Grabówek - FC Chylonia

g.19.30 I Liga: KM PSP Gdynia - JNT

27

04-2018

piątek

g.18.30 III Liga: Saturn Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: SKM Gdynia - WS Stumet

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

g.18.30 I Liga: My Na Sianie - KM PSP Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Orion Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Enerpol Gdynia

g.19.00 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.20.00 Ekstraklasa: KP Grabówek - LUX MEBLE Team

g.21.00 Ekstraklasa: DT City - Rol Ryż

01

05-2018

wtorek

02

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 104, wczoraj: 822
ogółem: 2 850 602

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

Reklama

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!