Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

PARY BARAŻOWE - [zmiana w barażu o II Ligę]

  • autor: Ł.Krzemiński , 2017-12-18 18:18

UWAGA! 
Ze względu na wciąż niepewną sytuację w III Lidze spowodowaną koniecznością rozegrania dwóch zaległych meczów przez Chłopców z Ferajny (w poniedziałek i wtorek) i możliwością wywalczenia przez nich bezpośredniego awansu (zakładając dwa zwycięstwa i lepszy bilans bezpośrednich meczów niż ZIP Gdynia) postanowiliśmy, że baraże o II Ligę odbędą się w środę 20 grudnia o godzinie 19.00 i 20.00! 

BARAŻE: (14/15/18/20 grudnia)

o EKSTRAKLASĘ
JOGA BONITO (9 miejsce Ekstraklasa) - RUKOLA (4 miejsce I Liga) 5:3 (2:0)
JR POGÓRZE(10 miejsce Ekstraklasa) - MY NA SIANIE (3 miejsce I Liga) 8:3 (3:0)

o I LIGĘ
(13 miejsce I Liga) MAR PACK - BRACIA (5 miejsce II Liga) 4:7 (2:4)
(14 miejsce I Liga) FC LIMONKA - SALOS RUMIA (4 miejsce II Liga) 0:4 (0:1) 

o II LIGĘ
ALEXANDER (13 miejsce II Liga) - Młody JR Pogogórz (6 miejsce III Liga) (20 grudnia - środa g.19.00)
ORANGE TEAM GDYNIA (14 miejsce II Liga) - ZIP Gdynia (5 miejsce III Liga) (20 grudnia - środag.20.00)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [195]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 653, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 445

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6