Praktycznie wszyscy typujący zgarnęli w poprzedniej serii po 25 punktów. Praktycznie, ponieważ o jedno oczko mniej zainkasował prowadzący Damian Pobłocki. Jednak lider na tę chwilę trzyma się mocno, a do końca naszej zabawy jeszcze tylko dwie serie!
KLASYFIKACJA GENERALNA:
Damian Pobłocki - 145 pkt
Mateusz Boyke - 130 pkt
Mateusz Śrubka - 115 pkt
Michał sobal94@wp.pl - 115 pkt
Patryk - 110 pkt
Jerzy Kania - 65 pkt
Piotr Ciulkiewicz - 50 pkt.
Magda Langner - 30 pkt
>> SERIA nr 7: (tydzień 5 grudnia - 12 grudnia)
1. JR Pogórze - KP Grabówek
2. Orion Gdynia - Classic Gdynia
3. Joga Bonito - Instalserwis Emeryci
4. My Na Sianie - Koneser Gdynia
5. Latarnik Choczewo - Sporting Orłowo (Puchar NL6 - tylko wynik po 50 minutach)
6. United - Tawerna (Puchar NL6 - tylko wynik po 50 minutach)
7. Alexander - Orange Team Gdynia
8. WS Stumet - Bastion
9. Młody JR Pogórze - Dellner
10.Trefl - LENMAR
+ Ultramaryna - MARPACK (z poprzedniego typowania - tego meczu nie obstawiamy, zachowujemy typy z serii nr 6!)
>> SERIA nr 6: (tydzień 27 listopada - 1 grudnia)
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 9:7
2. Joga Bonito - KP Grabówek 1:2
3. DT City - Obłuże 6:13
4. Ultramaryna - MAR PACK przeł.
5. Casuals - FC Limonka 5:3
6. Salos Rumia - EPO 12:3
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 4:4
8. VGL Group - Dellner 10:3
9. Awaria - Baza 5:8
> typujący:
1.Mateusz - mateuszboyke@op.pl
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 6:4 (5 pkt)
2. Joga Bonito - KP Grabówek 4:3 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 8:4 (0 pkt)
4. Ultramaryna - MAR PACK 5:6
5. Casuals - FC Limonka 7:3 (5 pkt)
6. Salos Rumia - EPO 6:3 (5 pkt)
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 4:5 (0 pkt)
8. VGL Group - Dellner 5:3 (5 pkt)
9. Awaria - Baza 2:9 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt
2.Michał - sobal94@wp.pl
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 9-3 (5 pkt)
2. Joga Bonito - KP Grabówek 7-4 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 8-5 (0 pkt)
4. Ultramaryna - MAR PACK 11 - 7
5. Casuals - FC Limonka 9-5 (5 pkt)
6. Salos Rumia - EPO 7 - 4 (5 pkt)
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 6 - 9 (0 pkt)
8. VGL Group - Dellner 6 - 4 (5 pkt)
9. Awaria - Baza 4 - 11 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt
3. Piotrek Ciulkiewicz
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 7:2 (5 pkt)
2. Joga Bonito - KP Grabówek 8:4 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 8:3 (0 pkt)
4. Ultramaryna - MAR PACK 6:1
5. Casuals - Limonka 7:2 (5 pkt)
6. Salos Rumia - EPO 9:3 (5 pkt)
7. Studia Prime JBG - Nevada Gdynia 3:10 (0 pkt)
8. VGL Group - Dellner 6:5 (5 pkt)
9. Awaria - Baza 3:11 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt
4.Patryk - patryk1gajda@gmail.com
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 4-7 (0 pkt)
2. Joga Bonito - KP Grabówek 5-6 (5 pkt)
3. DT City - Obłuże 6-3 (0 pkt)
4. Ultramaryna - MAR PACK 7-3
5. Casuals - FC Limonka 6-3(5 pkt)
6. Salos Rumia - EPO 7-3 (5 pkt)
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 5-7 (0 pkt)
8. VGL Group - Dellner 8-3 (5 pkt)
9. Awaria - Baza 3-8 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt
5. Damian Pobłocki
1. Orion Gdynia 8-3 Enerpol Gdynia (5 pkt)
2. Joga Bonito 6-4 KP Grabówek (0 pkt)
3. DT City 10-3 Obłuże (0 pkt)
4. Ultramaryna 7-2 MAR PACK
5. Casuals 12-4 FC Limonka (5 pkt)
6. Salos Rumia 3-7 EPO(0 pkt)
7. Studio Prime JBG 4-5 Nevada Gdynia (0 pkt)
8. VGL Group 4-3 Dellner (5 pkt)
9. Awaria 3-8 Baza (5 pkt)
łącznie: 20 pkt
|
|
dzisiaj: 230, wczoraj: 111
ogółem: 4 917 727
statystyki szczegółowe