Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Spotkanie POSEZONOWE kapitanów/przedstawicieli drużyn!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2017-12-18 04:50

Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić kapitanów, przedstawicieli drużyn na spotkanie posezonowe, na którym omówimy najważniejsze kwestie dotyczące funkcjonowania i rozwoju Nadmorskiej Ligi 6. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek 18 grudnia o godzinie 19.00, a więc jest sporo czasu, aby zaplanować sobie chwilę wolnego czasu na rozmowę.
Wcześniej, bo już od godizny 18.00 obecny będzie także Grzegorz Niciński, jeden z organizatorów, który również będzie odpowiadał na Wasze pytania i sugestie. 

Oczywiście spotkanie nie jest obowiązkowe - Liczymy jednak na sporą frekwencję, tak, aby poznać różne punkty widzenia dotyczące naszych rozgrywek. 
Na spotkaniu poruszymy m.in. takie tematy jak regulamin, transfery, przekładanie meczów, grę zawodników z klubów ligowych, sędziowanie, ogólnie pojętą organizację i wiele wiele innych.
Jeśli macie pomysły co do TEMATÓW, to prosimy o zamieszczanie w komentarzach. To ułatwi nam w sprawnym poprowadzeniu spotkania. 

Do zobaczenia 18 grudnia! 

ps. To oczywiście nie jest zakończenie sezonu! To oficjalne podsumowanie rozgrywek z wręczeniem pucharów i nagród odbędzie się na przełomie stycznia i lutego w jednym z gdyńskich lokali! Szczegóły wkrótce. 

ps 2. Wszystkim drużynom, które już zakończyły rywalizację w sezonie JESIEŃ 2017 dziękujemy za sportową rywalizację, emocje i zaangażowanie! 
Tym , które wciąż mają przed sobą decydujące spotkania życzmy dotrwania do końca rozgrywek bez kontuzji!

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [145]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 690, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 482

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6