Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Zagramy na HALI! Zapraszamy na NADMORSKĄ LIGĘ FUTSALU!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2017-12-26 20:41

Postanowiliśmy zrezygnować z rywalizacji 'pod balonem' i wrócić do zmagań halowych! To zapewne ucieszy wielu miłośników tej piłkarskiej odmiany! Na okres zimowy przenosimy się do pięknej, nowoczesnej i spełniającej wszystkie najwyższe standardy hali widowiskowo-sportowej w BOJANIE! To zaledwie kilka kilometrów od Gdyni, a rywalizować będziemy w komfortowych warunkach! ZACZYNAMY 7 STYCZNIA! 
UWAGA ważne informacje! 
ZAPISY: TYLKO do 24 grudnia lub do wyczerpania liczby zgłoszeń! 
LICZBA DRUŻYN: TYLKO 10 zespołów (decyduje kolejność zgłoszeń)
Więcej szczegółów w rozwinięciu wiadomości!


 

ZASADY:

TERMINY: grać będziemy w każdą niedzielę stycznia i lutego po godzinie 19.00

SYSTEM GRY: 
- zespół przyjeżdżają na DWA mecze każdej niedzieli
- każdy zespół rozegra więc m.in. 16 meczów!
- gramy 2x10 minut
- na boisku przebywa 4 zawodników + bramkarz
- nie ma możliwości przekładania meczów!
- CAŁKOWITY KOSZT: 859 zł. (płatne do 24 grudnia!)

- nagrody:
> 1 miejsce: 50% zniżki w NL6
> 2 miejsce: 30% zniżki w NL6
> 3 miejsce: 20% zniżki w NL6 
> puchary oraz nagrody indywidualne dla najlepszych 

- zgłoszenia:
> prosimy o kontakt telefoniczny! (tel.883-934-110 Łukasz Krzemiński)

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [196]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 675, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 467

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6