Chłopcy z ferajny nie odpuszczają ! Mecz na szczycie dla...

• autor: Robson, 2017-12-14 23:30
Chłopcy z ferajny nie odpuszczają ! Mecz na szczycie dla Bazy

W czwartkowe popołudnie większość z drużyn rozgrywała swoje ostatnie mecze.
​W II lidze nieoczekiwanie punkty straciła ekipa JBG która tylko zremisowała ze spadkowiczem.
​W trzecioligowym meczu na szczycie zdecydowanie lepsza okazała się ekipa Bazy która z łatwością pokonała LENMAR natomiast Chłopcy z ferajny ogrywając Trefl nadal mają szansę na baraże do wyższej ligi. Wyniki pozostałych spotkań w rozwinięciu.​

II liga
Promil Gdynia - Studio Prime JBG 6:6 ( 2:4 )

Promil : Mateusz Mejer - 3, Artur Purcel, Rafała Rybczyński, Robert Lidzbarski
JBG : Krystian Pobłocki - 2, Marcin Kośnik - 3, Damian Pobłocki
Zawodnik meczu : Mateusz Mejer

Wyżej notowana ekipa Studio Prime JBG tym razem podzieliła się punktami ze spadkowiczem drugiej ligi.
Po wyraźnej przewadze w pierwszej połowie Damian Pobłocki i jego koledzy na drugą część spotkania wyszli bardzo rozluźnieni. Zawodnicy Promilu nie zamierzali się poddawać i odrabiając straty sprawili że końcówka spotkania była bardzo ciekawa.
Nic dziwnego że po meczu zawodnicy JBG nie kryli frustracji utratą punktów ale brakiem skuteczności sami na to zapracowali.

LENMAR - Baza 1:9 ( 0:5 )

LENMAR : Tomasz Mielewski
Baza : Paweł Szymalewski, Krzysztof Widalski, Miłosz Bartz - 2, Tomasz Zielecki - 5
Zawodnik meczu : Tomasz Zielecki

W III ligowym meczu na szczycie zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy Bazy.
Już w pierwszej części spotkania wpakowali rywalom pięć bramek i to oni w lepszych humorach schodzili na przerwę. Po zmianie stron dobre zawody kontynuowali Tomasz Zielecki wraz ze swoimi kolegami którzy dzięki swojej skuteczności zwiększali przewagę nad rywalem. Bramkę na pocieszenie dla LENMAR na kilka minut przed końcem spotkania sprytnym uderzeniem z głowy zdobył Tomasz Mielewski.

Trefl - Chłopacy z ferajny 6:9 ( 3:6 )

Trefl : Tomasz Czaplicki - 5, Wojtek Danowski
Chłopacy : Arkadiusz Byczkowski - 3, Mateusz Wesserling - 3, Przemek Paliga - 2, Mateusz Rolka
Zawodnik meczu : Arkadiusz Byczkowski

Krystian Aniołkowski i jego koledzy nie przestraszyli się lidera III ligi i zgarneli bardzo cenne 3 punkty dzięki którym na koniec sezonu mają szansę wskoczyć na miejsce barażowe ! Dobrze w tym spotkaniu zaprezentował się Arkadiusz Byczkowski oraz Mateusz Wesserling którzy strzelili po trzy bramki przyczyniając się do ważnego zwycięstwa. Ciekawostką jest fakt że drużyna Trefla po raz pierwszy w tym sezonie zasmakowała goryczy porażki.

United - Dziki West 3:6 ( 2:2 )

United : Kamil Wawryniuk - 2, Kamil Wiłkopeć
czerwona kartka : Mateusz Zając ( niesportowe zachowanie )
Dziki West : Łukasz Słowiński, Daniel Lisowski - 2, Michał Fierka - 3
żółta kartka : Michał Fierka, Aleksander Kuźmin
czerwona kartka : Mateusz Szeliga ( niesportowe zachowanie )

Zawodnik meczu : Michał Fierka

"Dzikie" spotkanie zafundowały nam obie drużyny. Ekipa Borysa Kuźmina znana z twardej i nieustępliwej gry trafiła na rywala który w stykowych momentach również nie odpuszcza. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, Dziki i United tylko po dwa razy znalazły drogę do bramki. Po zmianie stron mecz jeszcze bardziej się zaostrzył i jak to bywa przy meczach na styku czasami puszczają nerwy a tych nie wytrzymali Mateusz Szeliga oraz Mateusz Zając. Obaj zostali wysłani przez sędziego do szatni za niesportowe zachowanie. Przed tymi wydarzeniami swoje sytuacje wykorzystali zawodnicy Dzikiego i to oni zakończyli  mecz zwycięstwem. Już przed tym spotkaniem mieli pewny awans ale dorzucając zwycięstwo na koniec sezonu pewnym krokiem wchodzą do ekstraklasy !

Awaria - Bękarty 3:3 ( 2:1 )

Awaria : Dawid Smarzyński, Michał Abramowicz, Mikołaj Fielski
Bękarty : Zbigniew Sadowski, Tomek Federczyk, Daniel Pieniawski
Zawodnik meczu : Dawid Smarzyński

Spokojny mecz z minimalną przewagą Awarii w pierwszej połowie. Bękarci pierwszy raz w sezonie przystąpili do meczu bez zawodników rezerwowych i mogło mieć to jakiś wpływ na końcowy rezultat. Obie ekipy waleczne dlatego remis w tym spotkaniu jest sprawiedliwym wynikiem.

autor: ~vgl 2017-12-15 09:14:24

avatar ciekawe ile chłopcy z ferajny posypali treflowi za 3 pkt :D

autor: ~vgl2 2017-12-15 10:35:09

avatar to jest sprawa dla komisji ligi i zbyszka bońka