JR Pogórze nadal w ekstraklasie ! Bracia z awansem do I...

• autor: Robson, 2017-12-18 23:32
JR Pogórze nadal w ekstraklasie ! Bracia z awansem do I ligi !

Minusowa temperatura i ciężkie warunki gry na zmrożonej nawierzchni nie odstraszyły drużyn walczących w meczach barażowych !  Wszystkie cztery ekipy licznie stawiły się na boiskach nadmorskiej ligi szóstek chcąc za wszelką cenę wygrać najważniejsze starcie.
Wyniki oraz opisy spotkań w rozwinięciu.

Baraż  I liga
MARPACK - BRACIA 4:7 ( 2:4 )

MARPACK : Kamil Dziełyński, Radosław Charubin, Krzysztof Brodzik - 2
BRACIA : Filip Borek, Adam Komorowski, Michał Pietkiewicz, Łukasz Radtke, Tomasz Radtke,                       Maciej Rutkowski - 2
żółta kartka : Łukasz Radtke, Maciej Rutkowski
Zawodnik meczu : Maciej Rutkowski

Zorganizowana i dobrze spisująca się w drugiej lidze ekipa BRACI podejmowała MARPACK który tego sezonu na pewno nie może zaliczyć do udanych jeśli chodzi o występy w pierwszej lidze. Początek meczu to bardzo szybka wymiana ciosów i jak na tak mroźny wieczór pod obiema bramkami było naprawdę gorąco. Seria strzałów i akcji z obu stron przyniosła po dwie bramki dla każdej z ekip, wynik 2:2 utrzymywał się przez większą część pierwszej połowy jednak to Bracia zadając kolejne dwa ciosy na przerwę schodzili zwycięsko.
Po zmianie stron MARPACK był jeszcze w stanie złapać kontakt i przy wyniku 4:5 dla BRACI końcówka spotkania zapowiadała się naprawdę ciekawie, ale niestety dla rywali Łukasz Radtke wraz z kolegami powtórzyli wyczyn z pierwszej połowy i pakując jeszcze dwa gole zapewnili sobie awans do wyższej ligi !

Baraż Ekstraklasa
JR POGÓRZE - MY NA SIANIE 8:3 ( 3:0 )

JR POGÓRZE : Tomasz Stępień - 3, Łukasz Król - 3, Bartek Kultys, Patryk Wychnowski
MY NA SIANIE : Mateusz Jechrewicz, Michał Korytowski - 2
Zawodnik meczu : Jahn Rafał

W drugim barażowym spotkaniu ekipa Janusza Rodziewicza bez najmniejszych problemów poradziła sobie z grającą ciekawy futbol drużyną MY NA SIANIE. Rywale mieli zdecydowanie trudniej ponieważ JR Pogórze nawet przez chwilę nie dopuszczało do siebie myśli że w przyszłym sezonie mogą nie zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej ! Od pierwszego gwizdka widoczna przewaga graczy z Pogórza i do przerwy solidna zaliczka w postaci trzech bramek. Po zmianie stron bramkę kontaktową szybko strzeliła ekipa w czerwonych koszulkach przez moment wprowadzając nieco nerwowości w szeregach rywala a  oni sami dzięki trafieniu wierzyli w korzystny wynik i wymarzony awans do ekstraklasy. Niestety dla czerwonych przeciwnik szybko wziął się w garść i po kolejnych składnych akcjach celne strzały zamieniał na bramki. Pomimo sporej różnicy bramkowej nie można odmówić ambicji Kornelowi Wysockiemu i jego kolegom ! Tym razem wygrało doświadczenie skuteczność i chęć pozostania w elicie !

III LIGA
CHŁOPCY Z FERAJNY - CASTORAMA 3:0wo.

Castorama nie zdoła uzbierać składu ze względu na Wigilie pracownicze.

autor: ~aqq 2017-12-19 16:34:29

avatar Z układu meczów wynika, że mecz CHŁOPCY Z FERAJNY - CASTORAMA miał odbyć się wcześniej niż 18.12.
Pytanie która z drużyn chciała przełożyć mecz. Bo jeśli CHŁOPCY Z FERAJNY, to poniedziałkowy walkower jest po prostu nie fair.

Poza tym sytuacja w ogóle jest dziwna, że nagle jedna z drużyn ma zaległe spotkania, juz po zakończeniu rozgrywek

g.19.00 II Liga: Baza - Bastion

g.20.00 II Liga: Tawerna - SPS Limonka