Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA !!!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2017-12-23 06:19

Wszystkim naszym zawodnikom, kierownikom zespołów, znajomym i sympatykom NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK składamy najlepsze życzenia świąteczne! Przede wszystkim, aby upłynęły w miłej, rodzinnej atmosferze i przyniosły WAM wiele radosnych chwil! 

Jednocześnie składamy WAM podziękowania za sezon JESIEŃ 2017 oraz za cały rok 2017!  Cieszymy się, że mogliśmy na naszych boiskach gościć tak dużą grupę miłośników piłki nożnej, w pełni zaangażowanych w każdy swój kolejny mecz! Liczymy, że w takim lub jeszcze większym gronie spotkamy się na boiskach NL6 już 6 marca! 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [64]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 647, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 439

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6