195 punktów dało Damianowi Pobłockiemu zwycięstwo w naszej zabawie! Został najlepszym TYPEREM NL6 udowadniając, że grając w lidze od kilku lat znają ją doskonale! Tu nie tylko szczęście decydowało, bo Damian w każdej kolejce zdobywał podobną, wysoką liczbę punktów.
Zwycięzcy gratulujemy, a o nagrodach będziemy informować zainteresowanego. Oczywiście oficjalne wręczenie odbędzie się podczas GALI podsumowującej sezon JESIEŃ 2017, która odbędzie się w lutym 2018 roku (szczegóły wkrótce).
Warto odnotować, że drugie miejsce zajął Michał Sobala, a na trzecim Patryk Gajda. Całej trójce serdecznie gratulujemy!
KLASYFIKACJA GENERALNA:
Damian Pobłocki - 195 pkt
Michał sobal94@wp.pl - 165 pkt
Patryk - 160 pkt
Mateusz Boyke - 130 pkt
Mateusz Śrubka - 115 pkt
Piotr Ciulkiewicz - 75 pkt.
Jerzy Kania - 65 pkt
Magda Langner - 30 pkt
>> SERIA nr 8: MECZE BARAŻOWE:
1. JR Pogórze - My Na Sianie 8:3
2. Joga Bonito - Rukola 5:3
3. FC Limonka - Salos Rumia 0:4
4. MAR PACK - Bracia 4:7
5. Ornage Team Gdynia - ZIP Gdynia 0:3
6. Alexander - Młody JR Pogórze 9:12
* baraże o II Ligę
> typujący:
1.Patryk - patryk1gajda@gmail.com
1. JR Pogórze - My Na Sianie 6-3 (5 pkt)
2. Joga Bonito - Rukola 3-6 (0 pkt)
3. FC Limonka - Salos Rumia 6-4 (0 pkt)
4. MAR PACK - Bracia 3-7 (5 pkt)
Łącznie: 10 pkt.
2. Michał - sobal94@wp.pl
1. JR Pogórze - My Na Sianie 5 - 7 (0 pkt)
2. Joga Bonito - Rukola 5 - 3 (5 pkt + 10 pkt)
3. FC Limonka - Salos Rumia 3 - 7 (5 pkt)
4. MAR PACK - Bracia 5 - 3 (0 pkt)
Łącznie: 20 pkt
3.Damian Pobłocki - damian_pob@op.pl
1. JR Pogórze 4-3 My Na Sianie (5 pkt)
2. Joga Bonito 2-6 Rukola (0 pkt)
3. FC Limonka 6-5 Salos Rumia (0 pkt)
4. MAR PACK 3-7 Bracia (5 pkt)
Alexander 5 - 10 Młody JR Pogórze (5 pkt)
ZIP Gdynia 5-2 Orange Team (5 pkt)
Łącznie: 20 pkt
>> SERIA nr 7: (tydzień 5 grudnia - 12 grudnia)
1. JR Pogórze - KP Grabówek 4:11
2. Orion Gdynia - Classic Gdynia 5:10
3. Joga Bonito - Instalserwis Emeryci 6:12
4. My Na Sianie - Koneser Gdynia 4:9
5. Latarnik Choczewo - Sporting Orłowo (Puchar NL6 - tylko wynik po 50 minutach) 3:4
6. United - Tawerna (Puchar NL6 - tylko wynik po 50 minutach) 10:4
7. Alexander - Orange Team Gdynia 6:5
8. WS Stumet - Bastion 3:7
9. Młody JR Pogórze - Dellner 8:2
10.Trefl - LENMAR 6:4
+ Ultramaryna - MARPACK (z poprzedniego typowania - tego meczu nie obstawiamy, zachowujemy typy z serii nr 6!) 7:7
> typujący:
Damian Pobłocki
1. JR Pogórze 4-2 KP Grabówek (5 pkt)
2. Orion Gdynia 3-1 Classic Gdynia (0 pkt)
3. Joga Bonito 7-4 Instalserwis Emeryci (0 pkt)
4. My Na Sianie 6-4 Koneser Gdynia (0 pkt)
5. Latarnik Choczewo 2-5 Sporting Orłowo (Puchar NL6 - tylko wynik po 50 minutach) (5 pkt)
6. United 4-3 Tawerna (Puchar NL6 - tylko wynik po 50 minutach) (5 pkt)
7. Alexander 4-3 Orange Team Gdynia (5 pkt)
8. WS Stumet 5-4 Bastion (0 pkt)
9. Młody JR Pogórze 7-2 Dellner (5 pkt)
10.Trefl 9-5 LENMAR (5 pkt)
+ Ultramaryna - MAR PACK 7:2 (0 pkt)
Łącznie: 30 pkt
Piotrek Ciulkiewicz
1. JR Pogórze - KP Grabówek 4:2 (5 pkt)
2. Orion Gdynia - Classic 5:5 (0 pkt)
3.Joga Bonito - Instalserwis Emeryci 4:3 (0 pkt)
4. MNS - Koneser Gdynia 7:5 (0 pkt)
5. Latarnik Choczewo - Sporting Orłowo 2:5 (5 pkt)
6. United - Tawerna 5:3 (5 pkt)
7. Alexander - Orange Team Gdynia 2:4 (0 pkt)
8. WS Stumet - Bastion 2:6 (5 pkt)
9. Trefl - LENMAR 7:5 (5 pkt)
+ Ultramaryna - MAR PACK 6:1 (0 pkt)
Łącznie: 25 pkt
Michał
sobal94@wp.pl
1. JR Pogórze - KP Grabówek 5 - 8 (0 pkt)
2. Orion Gdynia - Classic Gdynia 11 - 8 (0 pkt)
3. Joga Bonito - Instalserwis Emeryci 5 - 9 (5 pkt)
4. My Na Sianie - Koneser Gdynia 8 - 5 (0 pkt)
5. Latarnik Choczewo - Sporting Orłowo 6 -4 (0 pkt)
6. United - Tawerna 12 - 5 (5 pkt)
7. Alexander - Orange Team Gdynia 7 - 3 (5 pkt)
8. WS Stumet - Bastion 4 - 9 (5 pkt)
9. Młody JR Pogórze - Dellner 9 - 5 (5 pkt)
10.Trefl - LENMAR 9 - 5 (5 pkt)
+ Ultramaryna - MAR PACK 11:7 (0 pkt)
Łącznie: 30 pkt
Patryk
1. JR Pogórze - KP Grabówek 8-3 (5 pkt)
2. Orion Gdynia - Classic Gdynia 6-5 (0 pkt)
3. Joga Bonito - Instalserwis Emeryci 7-4 (0 pkt)
4. My Na Sianie - Koneser Gdynia 7-3 (0 pkt)
5. Latarnik Choczewo - Sporting Orłowo 3-5 (5 pkt)
6. United - Tawerna 6-4 (5 pkt)
7. Alexander - Orange Team Gdynia 8-3 (5 pkt)
8. WS Stumet - Bastion 3-7 (5 pkt + 10 pkt)
9. Młody JR Pogórze - Dellner 10-3 (5 pkt)
10.Trefl - LENMAR 4-4 (0 pkt)
+ Ultramaryna - MAR PACK 7:3 (0 pkt)
Łącznie: 40 pkt
>> SERIA nr 6: (tydzień 27 listopada - 1 grudnia)
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 9:7
2. Joga Bonito - KP Grabówek 1:2
3. DT City - Obłuże 6:13
4. Ultramaryna - MAR PACK przeł.
5. Casuals - FC Limonka 5:3
6. Salos Rumia - EPO 12:3
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 4:4
8. VGL Group - Dellner 10:3
9. Awaria - Baza 5:8
> typujący:
1.Mateusz - mateuszboyke@op.pl
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 6:4 (5 pkt)
2. Joga Bonito - KP Grabówek 4:3 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 8:4 (0 pkt)
4. Ultramaryna - MAR PACK 5:6
5. Casuals - FC Limonka 7:3 (5 pkt)
6. Salos Rumia - EPO 6:3 (5 pkt)
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 4:5 (0 pkt)
8. VGL Group - Dellner 5:3 (5 pkt)
9. Awaria - Baza 2:9 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt
2.Michał - sobal94@wp.pl
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 9-3 (5 pkt)
2. Joga Bonito - KP Grabówek 7-4 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 8-5 (0 pkt)
4. Ultramaryna - MAR PACK 11 - 7
5. Casuals - FC Limonka 9-5 (5 pkt)
6. Salos Rumia - EPO 7 - 4 (5 pkt)
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 6 - 9 (0 pkt)
8. VGL Group - Dellner 6 - 4 (5 pkt)
9. Awaria - Baza 4 - 11 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt
3. Piotrek Ciulkiewicz
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 7:2 (5 pkt)
2. Joga Bonito - KP Grabówek 8:4 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 8:3 (0 pkt)
4. Ultramaryna - MAR PACK 6:1
5. Casuals - Limonka 7:2 (5 pkt)
6. Salos Rumia - EPO 9:3 (5 pkt)
7. Studia Prime JBG - Nevada Gdynia 3:10 (0 pkt)
8. VGL Group - Dellner 6:5 (5 pkt)
9. Awaria - Baza 3:11 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt
4.Patryk - patryk1gajda@gmail.com
1. Orion Gdynia - Enerpol Gdynia 4-7 (0 pkt)
2. Joga Bonito - KP Grabówek 5-6 (5 pkt)
3. DT City - Obłuże 6-3 (0 pkt)
4. Ultramaryna - MAR PACK 7-3
5. Casuals - FC Limonka 6-3(5 pkt)
6. Salos Rumia - EPO 7-3 (5 pkt)
7. Studio Prime JBG - Nevada Gdynia 5-7 (0 pkt)
8. VGL Group - Dellner 8-3 (5 pkt)
9. Awaria - Baza 3-8 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt
5. Damian Pobłocki
1. Orion Gdynia 8-3 Enerpol Gdynia (5 pkt)
2. Joga Bonito 6-4 KP Grabówek (0 pkt)
3. DT City 10-3 Obłuże (0 pkt)
4. Ultramaryna 7-2 MAR PACK
5. Casuals 12-4 FC Limonka (5 pkt)
6. Salos Rumia 3-7 EPO(0 pkt)
7. Studio Prime JBG 4-5 Nevada Gdynia (0 pkt)
8. VGL Group 4-3 Dellner (5 pkt)
9. Awaria 3-8 Baza (5 pkt)
łącznie: 20 pkt
>> SERIA nr 5: (tydzień 20-26 listopada)
1. Classic - Enerpol Gdynia 12:6
2. Orion Gdynia - DT City 7:8
3. Obłuże - FC Chylonia 6:10
4. HG Solutions - TOMLEC przeł.
5. Rebels AiC - Castorama 5:4
6. Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 10:2
7. Bracia - Tawerna 4:5
8. Sporting Orłowo - Rukola 3:10
9. My Na Sianie - Dziki West 2:9
> typujący:
1.Patryk patryk1gajda@gmail.com
Classic - Enerpol Gdynia 5-3 (5 pkt)
Orion Gdynia - DT City 7-3 (0 pkt)
Obłuże - FC Chylonia 2-6 (5 pkt)
HG Solutions - TOMLEC 8-4
Rebels AiC - Castorama 7-3 (5 pkt)
Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 6-3 (5 pkt)
Bracia - Tawerna 7-4 (5 pkt)
Sporting Orłowo - Rukola 2-7 (5 pkt)
My Na Sianie - Dziki West 6-5 (0 pkt)
Łącznie: 30 pkt
2.Piotrek Ciulkiewicz
Classic - Enerpol 7:3 (5 pkt)
Orion - DT City 6:2 (0 pkt)
Obłuże - FC Chylonia 5:4 (0 pkt)
HG - TOMLEC 4:8
Rebels AiC - Castorama 9:4 (5 pkt)
PJP - LUX TAP 4:7 (0 pkt)
Bracia - Tawerna 6:5 (5 pkt)
Sporting - Rukola 3:9 (5 pkt)
MNS - Dziki West 5:11 (5 pkt)
Łącznie: 25 pkt
3.Orion jurek.k@poczta.onet.pl
1) Classic- Enerpol 3:6 (0 pkt)
2) Orion- DT City 4:2 (0 pkt)
3) Obłuże- Chylonia 5:8 (5 pkt)
4) HG- Tomlec 1:7
5) AiC- Castorama 5:9 (0 pkt)
6) PJP- LUX 3: 7 (0 pkt)
7) Bracia- Tawerna 4:5 (0 pkt)
8) Sporting- Rukola 2:9 (0 pkt)
9) MNS- Dziki West 5:7 (5 pkt)
Łącznie: 10 pkt
4.Mateusz Śrubka
1. Classic - Enerpol Gdynia 6;2 (5 pkt)
2. Orion Gdynia - DT City 6;2 (0 pkt)
3. Obłuże - FC Chylonia 5;3 (0 pkt)
4. HG Solutions - TOMLEC 4;2
5. Rebels AiC - Castorama 7;3 (5 pkt)
6. Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 5;4 (5 pkt)
7. Bracia - Tawerna 8;2 (5 pkt)
8. Sporting Orłowo - Rukola 4;9 (5 pkt)
9. My Na Sianie - Dziki West 4;6 (5 pkt)
Łącznie: 30 pkt
5.Michał sobal94@wp.pl
1. Classic - Enerpol Gdynia 4-2 (5 pkt)
2. Orion Gdynia - DT City 9-3 (0 pkt)
3. Obłuże - FC Chylonia 5 - 6 (5 pkt)
4. HG Solutions - TOMLEC 6 - 9
5. Rebels AiC - Castorama 9 - 6 (5 pkt)
6. Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 8 - 6 (5 pkt)
7. Bracia - Tawerna 8 - 5 (5 pkt)
8. Sporting Orłowo - Rukola 5 - 8 (5 pkt)
9. My Na Sianie - Dziki West 3 - 5 (5 pkt)
Łącznie: 35 pkt
6.Damian Pobłocki
1. Classic 5-3 Enerpol Gdynia (5 pkt)
2. Orion Gdynia 9-5 DT City (0 pkt)
3. Obłuże 4-3 FC Chylonia (0 pkt)
4. HG Solutions 8-2 TOMLEC
5. Rebels AiC 7-3 Castorama (5 pkt)
6. Prawie Jak Piłkarze 2-5 Lux Tap (0 pkt)
7. Bracia 7-2 Tawerna (5 pkt)
8. Sporting Orłowo 3-6 Rukola (5 pkt)
9. My Na Sianie 3-4 Dziki West (5 pkt)
Łącznie: 25 punktów
7.Mateusz Boyke
1. Classic - Enerpol Gdynia 4:2 (5 pkt)
2. Orion Gdynia - DT City 7:4 (0 pkt)
3. Obłuże - FC Chylonia 3:4 (5 pkt)
4. HG Solutions - TOMLEC 4:7
5. Rebels AiC - Castorama 6:3 (5 pkt)
6. Prawie Jak Piłkarze - Lux Tap 5:2 (5 pkt)
7. Bracia - Tawerna 6:3 (5 pkt)
8. Sporting Orłowo - Rukola 4:7 (5 pkt)
9. My Na Sianie - Dziki West 5:8 (5 pkt)
Łącznie: 35 pkt
>> SERIA nr 4: (tydzień 23-29 października)
1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 4:5
2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 6:7
3. Nevada - KM PSP Gdynia 3:5
4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 5:6
5. Koneser Gdynia - MAR PACK 11:0
6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 6:9
7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 4:5
> typujący:
1)Orion - jurek.k@poczta.onet.pl
1] Enerpol- Orion 4 : 6 (5 pkt)
2] JR - Matematyczne 4: 9 (5 pkt)
3] Nevada-KM PSP 8:3 (0 pkt)
4] Latarnik- FC Limonka 11:5 (0 pkt)
5] Koneser - Mar Pack 7:2 (5 pkt)
6] Jastrzebie- ChŁopcy z Ferajny 4 :12 (5 pkt)
7] Bastion - Studio 6:2 (0 pkt)
łącznie: 20 pkt.
2) Mateusz Śrubka
1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 3:7 (5 pkt)
2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 2:8 (5 pkt)
3. Nevada - KM PSP Gdynia 5:3 (0 pkt)
4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 6:2 (0 pkt)
5. Koneser Gdynia - MAR PACK 7:1 (5 pkt)
6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 4:5 (5 pkt)
7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 2:5 (5 pkt)
łącznie: 25 pkt.
3) Damian Pobłocki
1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 4 - 6 (5 pkt)
2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 3-7 (5 pkt)
3. Nevada - KM PSP Gdynia 4 - 5 (5 pkt)
4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 6-2 (0 pkt)
5. Koneser Gdynia - MAR PACK 10 - 3 (5 pkt)
6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 3-6 (5 pkt)
7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 4 - 5 (5 pkt + 10 pkt)
łącznie: 40 pkt.
4) Michał sobal94@wp.pl
1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 8 - 7 (0 pkt)
2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 5 - 8 (5 pkt)
3. Nevada - KM PSP Gdynia 5 - 6 (5 pkt)
4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 6 - 4 (0 pkt)
5. Koneser Gdynia - MAR PACK 9 - 2 (5 pkt)
6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 7 - 3 (0 pkt)
7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 3 - 6 (5 pkt)
łącznie: 20 pkt.
5) Patryk patryk1gajda@gmail.com
1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 6:4 (0 pkt)
2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 2:8 (5 pkt)
3. Nevada - KM PSP Gdynia 7:4 (0 pkt)
4. Latarnik Choczewo - FC Limonka 6:3 (0 pkt)
5. Koneser Gdynia - MAR PACK 6:3 (5 pkt)
6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 3:9 (5 pkt)
7. Bastion Gdynia - Studio Prime JBG 3:8 (5 pkt)
łącznie; 20 pkt.
6) Piotrek Ciulkiewicz
Enerpol Gdynia - Orion 5:3 (0 pkt)
JR Pogórze - Matematyczne Szanse 10:2 (0 pkt)
Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia 8:4 (0 pkt)
Koneser Gdynia - MAR PACK
Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny 8:3 (0 pkt)
łącznie: 0 pkt.
7) Mateusz - mateuszboyke@op.pl
1. Enerpol Gdynia - Orion Gdynia 4:3 (0 pkt)
2. JR Pogórze - Matematyczne Szanse 3:6 (5 pkt)
3. Nevada - KM PSP Gdynia 4:7 (5 pkt)
5. Koneser Gdynia - MAR PACK 5:7 (0 pkt)
6. Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z Ferajny 2:7 (5 pkt)
Łącznie: 15 pkt
>> SERIA nr 3: (tydzień 9-13 października)
1. Rol Ryż - Rukola 7:2
2. EPO - LUX TAP 4:8
3. DT City - Obłuże 1:2
4. HG Solutions - VGL Group 4:13
5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze przeł.
6. JR Pogórze - Joga Bonito 4:5
7. FC Limonka - United 2:5
8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM przeł.
9. Alexander - Drink Team 4:8
10. Matematyczne Szanse - Classic 7:6
> typujący:
1. Magda Langner
- EPO - LUX TAP- 8-3 (0 pkt)
- DT City - Obłuże - 6-4 (0 pkt)
- HG Solutions - VGL Group - 5-10 (5 pkt)
- Rebels AiC - Młody JR Pogórze - 7-5
- JR Pogórze - Joga Bonito - 5-6 (5 pkt)
- FC Limonka - United - 3-7 (5 pkt)
- WS Stumet - PROMOTION-PL.COM - 6-2
- Alexander - Drink Team - 4-11 (5 pkt)
- Matematyczne Szanse - Classic - 4-8 (0 pkt)
łącznie: 20 punktów
2.Damian Pobłocki
1. Rol Ryż 5- 2Rukola (5 pkt)
2. EPO 8-2 LUX TAP (0 pkt)
3. DT City 3- 3 Obłuże (0 pkt)
4. HG Solutions 1– 11 VGL Group (5 pkt)
5. Rebels AiC 3-4 Młody JR Pogórze
6. JR Pogórze1 -5 Joga Bonito (5 pkt)
7. FC Limonka 2-6 United (5 pkt)
8. WS Stumet 3 - 2PROMOTION-PL.COM
9. Alexander 1 – 6 Drink Team (5 pkt)
10. Matematyczne Szanse 3-7 Classic (0 pkt)
łącznie: 25 punktów
3.Michał
1. Rol Ryż - Rukola 8 - 3 (5 pkt)
2. EPO - LUX TAP 8 - 5 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 8- 5 (0 pkt)
4. HG Solutions - VGL Group 3 - 8 (5 pkt)
5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze 8 - 3
6. JR Pogórze - Joga Bonito 3 - 5 (5 pkt)
7. FC Limonka - United 3 - 7 (5 pkt)
8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM 2 - 5
9. Alexander - Drink Team 3 - 7 (5 pkt)
10. Matematyczne Szanse - Classic 3 - 6 (0 pkt)
łącznie: 25 punktów
4.Mateusz
mateuszboyke@op.pl
1. Rol Ryż - Rukola 7-2 (5+10 pkt)
2. EPO - LUX TAP 6-1 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 4-4 (0 pkt)
4. HG Solutions - VGL Group 9-3 (0 pkt)
5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze 5-2
6. JR Pogórze - Joga Bonito 3-2 (0 pkt)
7. FC Limonka - United 4-7 (5 pkt)
8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM 6-3
9. Alexander - Drink Team 3-7 (5 pkt)
10. Matematyczne Szanse - Classic 2-5 (0 pkt)
łącznie:25 punktów
5.Mateusz Śrubka
1. Rol Ryż - Rukola 8:6 (5 pkt)
2. EPO - LUX TAP 7:3 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 4:3 (0 pkt)
4. HG Solutions - VGL Group 1:5 (5 pkt)
5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze 7:5
6. JR Pogórze - Joga Bonito 7:5 (0 pkt)
7. FC Limonka - United 2:6 (5 pkt)
8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM 4:2
9. Alexander - Drink Team 4:4 (0 pkt)
10. Matematyczne Szanse - Classic 2:7 (0 pkt)
łącznie: 15 punktów
6.Patryk
patryk1gajda@gmail.com
1. Rol Ryż - Rukola 5:2 (5 pkt)
2. EPO - LUX TAP 7:4 (0 pkt)
3. DT City - Obłuże 6:3 (0 pkt)
4. HG Solutions - VGL Group 1:9 (5 pkt)
5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze 6:3
6. JR Pogórze - Joga Bonito 6:3 (0 pkt)
7. FC Limonka - United 5:3 (0 pkt)
8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM 4:6
9. Alexander - Drink Team 2:6 (5 pkt)
10. Matematyczne Szanse - Classic 4:6 (0 pkt)
łącznie: 15 punktów
7.Orion
Rol Ryż - Rukola 8:4 (5 pkt)
2. EPO - LUX TAP 3:5 (5 pkt)
3. DT City - Obłuże 9:3 (0 pkt)
4. HG Solutions - VGL Group 4:4 (0 pkt)
5. Rebels AiC - Młody JR Pogórze 6:4
6. JR Pogórze - Joga Bonito 7:5 (0 pkt)
7. FC Limonka - United 4:10 (5 pkt)
8. WS Stumet - PROMOTION-PL.COM 8:2
9. Alexander - Drink Team 4:7 (5 pkt)
10. Matematyczne Szanse - Classic 3:9 (0 pkt)
łącznie; 20 punktów
>> SERIA nr 2: (tydzień 25-29 września)
1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse 9:8
2. Casuals - FC Nankatsu 4:3
3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny 5:22
4. Maximus24 - My Na Sianie 5:5
5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6) 11:1
> typujący:
1.Michał sobal94@wp.pl
1.FC Chylonia - Matematyczne Szanse - 4-3 (5 pkt)
2. Casuals - FC Nankatsu - 3-6 (0 pkt)
3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny - 7-3 (0 pkt)
4. Maximus24 - My Na Sianie - 3-5 (0 pkt)
5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6) - 8-2 (5 pkt)
łącznie: 10 pkt.
2.Mateusz mateuszboyke@op.pl
1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse - 3:2 (5 pkt)
2. Casuals - FC Nankatsu - 5:3 (5 pkt)
3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny - 4:7 (5 pkt)
4. Maximus24 - My Na Sianie - 6:4 (0 pkt)
5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6) - 10:4 (5 pkt)
łącznie: 20 pkt.
3.Patryk patryk1gajda@gmail.com
1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse 5:6 (0 pkt)
2. Casuals - FC Nankatsu 2:5 (0 pkt)
3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny 7:4 (0 pkt)
4. Maximus24 - My Na Sianie 3:6 (0 pkt)
5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6) 9:3 (5 pkt)
łącznie: 5 pkt.
4.Damian Pobłocki
1. FC Chylonia 10-5 Matematyczne Szanse (5 pkt)
2. Casuals 9-6 FC Nankatsu (5 pkt)
3. SKM Gdynia 5-6 Chłopcy z Ferajny (5 pkt)
4. Maximus24 3-4 My Na Sianie (0 pkt)
5. Trefl 8 - 3 Rebels AiC (Puchar NL6) (5 pkt)
łącznie: 20 pkt.
5.Mateusz Śrubka
1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse 6:8 (0 pkt)
2. Casuals - FC Nankatsu 4:4 (0 pkt)
3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajny 5:2 (0 pkt)
4. Maximus24 - My Na Sianie 5:5 ( 5 pkt + 10 pkt)
5. Trefl - Rebels AiC (Puchar NL6) 8:2 ( 5 pkt)
łącznie: 20 pkt.
6.Jerzy Kania
1) Chylonia - Matematyczne Szanse 5:8 (0 pkt)
2) Casuals - FC Nankatsu 2:4 (0 pkt)
3) SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajn 3:9 (5 pkt)
4) Maximus 24 -My na Sianie 5:11 (0 pkt)
5)Trefl- Rebels AiC 12:3 (5 pkt)
łącznie: 10 pkt.
7.Magda Langner
1. FC Chylonia - Matematyczne Szanse 4-6 (0 pkt)
2. Casuals - FC Nankatsu 3-3 (0 pkt)
3. SKM Gdynia - Chłopcy z Ferajn 2-5 (5 pkt)
4. Maximus 24 -My na Sianie 3-7 (0 pkt)
5. Trefl- Rebels AiC 11-4 (5 pkt)
łącznie: 10 pkt.
>> SERIA nr 1: (tydzień 18-24 września)
1. Bad Boys - FC Limonka przeł.
2. PROMOTION-PL.COM - LUX TAP 3:4
3. Matematyczne Szanse - Orion 2:6
4. VGL Group - Młody JR Pogórze 7:5
5. Obłuże - Classic 2:3
> typujący:
1. Mateusz Boyke
PROMOTION-PL.COM - LUX TAP - 5:2 (0 pkt.)
Bad Boys - FC Limonka - 4:2 przeł.
Obłuże - Classic - 5:3 (0 pkt.)
łącznie: 0 pkt.
2. Magda Langner
Bad Boys - FC Limonka 7-4 przeł.
Obłuże- Classic 5-5 (0 pkt.)
Promotion-pl. com - Lux Tap 6-5 (0 pkt.)
łącznie: 0 pkt.
3.Jerzy Kania
Bad Boys - FC Limonka 9: 3 przeł.
Promotion-pl. com - Lux Tap 7:2 (0 pkt.)
Obłuże - Classic 3:5 (5 pkt.)
łącznie: 5 pkt.
4.Damian Pobłocki
BAD BOYS 7-4 LIMONKA przeł.
PROMOTION 4-5 LUX TAP (5 pkt)
MATEMATYCZNE SZANSE 3-10 ORION (5 pkt.)
VGL 4-7 MŁODY JR (0 pkt.)
OBŁUŻE 3-4 CLASSIC (5 pkt.)
łącznie: 15 pkt.
5. Patryk
Bad Boys - FC Limonka 7-4 przeł.
PROMOTION-PL.COM - LUX TAP 3-8 (5 pkt.)
Matematyczne Szanse - Orion 4-7 (5 pkt.)
VGL Group - Młody JR Pogórze 2-9 (0 pkt.)
Obłuże - Classic 2-7 (5 pkt.)
łącznie: 15 pkt.
|
|
dzisiaj: 3814, wczoraj: 730
ogółem: 4 922 041
statystyki szczegółowe