Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

ZGŁOŚ ZESPÓŁ - SEZON WIOSNA 2018 !!!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-02-09 10:05

Rozpoczynamy oficjalne przyjmowanie zgłoszeń na SEZON WIOSNA 2018 !!! Dotyczy to potwierdzeń od 'starych' zespołów jak i zgłoszeń od 'nowych ekip'. 

Przypominamy jak wygląda procedura:
1. kliknij w podświetlony link i wypełnił prosty formularz zgłoszeniowy
2. do dnia 10 lutego wpłać I ratę w jednym z czterech możliwych do wyboru wariantach
3. wtedy kapitan/osoba odpowiedzialna za zespół otrzymuje drogą e-mail pakiet informacji dotyczący nowego sezonu 
4. do dnia 25 lutego przesyłamy formularz z kadrą na sezon WIOSNA 2018 
5. start sezonu WIOSNA 2018 przewidziany jest na 6 marca

<<<<<< KLIKNIJ i przenieś do ZAPISÓW >>>>> 

<<<<<< zapoznaj się z naszą OFERTĄ >>>>>>

ZESPOŁY ZGŁOSZONE DO ROZGRYWEK 

WIOSNA 2018
Nadmorskiej Ligi 6



EKSTRAKLASA
1. Dziki West
2. Orion Gdynia
3. JR Pogórze
4. Rol Ryż
5. Classic Gdynia
6. Instalserwis Emeryci
7. DT City
8. Matematyczne Szanse
9. FC Chylonia
10. Joga Bonito
11. Enerpol Gdynia
12.

 

I LIGA
1. Latarnik Choczewo
2. Drink Team
3. Nevada Gdynia
4. Bracia
5. KM PSP Gdynia
6. KP Grabówek
7. Koneser Gdynia
8. My Na Sianie
9. FC Nankatsu
10. Casuals
11. Sporting Orłowo
12. Salos Rumia
13. Rukola
14. Ultramaryna
15.
16

 

II LIGA
1. Tawerna
2. PROMOTION-PL.COM
3. ZIP Skład
4. Młody JR Pogórze
5. Trefl
6. Bastion Gdynia
7. Chłopcy z Ferajny
8. FC Limonka
9. JNT (zmiana nazwy z LUX TAP)
10. Baza
11. Bad Boys
12. Corona 1999 (zmiana nazwy z LENMAR)
13. Prawie Jak Piłkarze 
14. Studio Prime JBG
15. EPO
16

 

III LIGA
1.VGL Group
2.Rebel AiC
3.Saturn Gdynia
4.Awaria
5.HG Solutions
6.Dellner Components
7.Jastrzębie Gdynia
8.Castorama
9. WS Stumet
10. Aleksander
11. Bękarty
12. Gałgany
13. Orange Team Gdynia
14. Promil Gdynia
15. SKM Gdynia
16


Nowe zespoły (ewentualnie IV Liga)
1. Ejsmond Club
2. Żółto-niebiescy
3. Wybrzeże Klatki Schodowej
4. Śledzie 
5. Konkol Team
 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [434]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

g.19.00 II Liga: Baza - Bastion

g.20.00 II Liga: Tawerna - SPS Limonka

g.21.00 II Liga: ZIP Skład - Prawie Jak Piłkarze

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: KP Grabówek - FC Chylonia

g.19.30 I Liga: KM PSP Gdynia - JNT

27

04-2018

piątek

g.18.30 III Liga: Saturn Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: SKM Gdynia - WS Stumet

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

g.18.30 I Liga: My Na Sianie - KM PSP Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Orion Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Enerpol Gdynia

g.19.00 Ekstraklasa: Instalserwis Emeryci - JR Pogórze

g.20.00 Ekstraklasa: KP Grabówek - LUX MEBLE Team

g.21.00 Ekstraklasa: DT City - Rol Ryż

01

05-2018

wtorek

02

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 822
ogółem: 2 850 601

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

Reklama

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!