Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Zmiana w ROZGRYWKACH HALOWYCH !!! Inny system gry!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-01-03 09:37

Niestety ze względu na zebranie mniejszej liczby chętnych do rywalizacji ligowej na hali postanowiliśmy nie co zmienić system gry, choć jeszcze do wtorku staraliśmy się skompletować skład. Dzięki temu żaden zespół nie będzie miał obowiązku wystąpienia w każdą niedzielę. Po prostu zbieramy zgłoszenia na jeden z czterech turniejów i określona liczba zespół spotyka się na hali rywalizując o zwycięstwo w danym turnieju. 
Poniżej dokładna rozpiska i informacje dotyczące terminów turniejów:

NLF liga ZIMA 2018:
- terminy: 7.01, 21.01, 4.02 i 18.02
- godziny: 19.00-22.00
- system gry zależeć będzie od liczby zgłoszonych ekip: (najprawdopodobniej grupa + mecze pucharowe)
- czas gry także zależeć będzie od liczby drużyn (np. 2x10min, 1x15 min. za mecz)
- kwota od zespołu za jeden turniej: 120 zł. 
- czas zgłoszenia: zawsze do piątku przed zbliżającym się turniejem
- zgłoszenia drogą telefoniczną lub SMS: Łukasz Krzemiński tel.883-934-110
- nagroda: zwycięzca każdego z turniejów otrzymuje 10% zniżki na sezon WIOSNA 2018. Łącznie można więc uzyskać nawet 40% zniżki! 

Zgłoszenia do turnieju, który odbędzie się 7 stycznia od godziny 19.00 przyjmujemy do piątku 5 stycznia do godziny 24.00 !!! Po potwierdzeniu zgłoszeń podamy terminarz i system gry. 
  

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [88]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 607, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 399

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6