Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

UWAGA! ZMIANA GODZIN !!! Spotkanie w sprawie powołania RADY...

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-01-10 14:48
UWAGA! ZMIANA GODZIN !!! Spotkanie w sprawie powołania RADY LIGI !

UWAGA !!! ZMIANA GODZIN - spotkania przesunięte o godzinę !!!

W najbliższy WTOREK 16 stycznia zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby czynnie uczestniczyć w  nowo tworzonej RADZIE LIGI NL6! Postanowiliśmy, że w tym 'ciele doradczym' dla Organizatorów znajdzie się po dwóch przedstawicieli z każdej ligi.

RADA LIGI będzie spotykać się raz na tydzień lub dwa tygodnie w celu omówienia najważniejszych spraw dotyczących rozgrywek, oraz w celu rozwiązywania bieżących problemów. Mamy nadzieję, że dzięki temu funkcjonowanie rozgrywek będzie jeszcze lepsze, a pojawiające się problemy będą rozwiązywane bardzo szybko. 

Spotkania dotyczące RADY LIGI odbędą się w następującym porządku:
g.20.00 - III LIGA 
g.20.30 - II LIGA
g.21.00 - I LIGA
g.21.30 - EKSTRAKLASA
* według rozpiski LIG na sezon WIOSNA 2018  

> Dodatkowo podczas spotkania przedstawimy WAM naszą propozycję dotyczącą zakupu SPRZĘTU MECZOWEGO w promocyjnych cenach! Jeśli potrzebujecie nowy komplet strojów na sezon Wiosna 2018 serdecznie zapraszamy na to spotkanie, bo możecie liczyć na zniżki minimum 20% !!!

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [132]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 604, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 396

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6