Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Sparingi wstrzymane do poniedziałku 22 stycznia!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-01-18 13:28

Ze względu na opady śniegu i z konieczności dbania o boiska jesteśmy zmuszeni wstrzymać rozpędzoną 'machinę sparingową' do poniedziałku! 
Zdajemy sobie sprawę z dużej tęsknoty za grą w piłkę na zielonym boisku, ale ważne jest dla nas, aby boiska były optymalnie przygotowane i nie oblodzone, co na tę chwilę nie jest możliwe. Od poniedziałku wszystko powinno być już gotowe, więc można już rezerwować sobie terminy na treningi i sparingi. 
Przypominamy, że od LUTEGO ruszymy z tradycyjnym turniejem sparingowym, a więcej szczegółów wkrótce. 


DRUŻYNY 
poszukujące sparingpartnerów:

> VGL GROUP: "możemy praktycznie codziennie - prosimy tylko o wcześniejszy kontakt"
> AWARIA: "szukamy sparingpartnerów - możemy grać w czwartki o godz.20.30 do 21.30"
> BĘKARTY: "jesteśmy chętni na sparingi we wtorki, środy i czwartki po godz.19.00"
> ORANGE TEAM: "szukamy sparingpartnera w tygodniu lub w weekend" 
> DRINK TEAM: "po wcześniejszych ustaleniach możemy grać od poniedziałku do piątku i ew w weekendy wieczorami" 
> SATURN GDYNIA: "chętni do rozgrywania sparingów"

 


TERMINY ZAREZERWOWANE:

> czwartek g.19.30 - cały styczeń i luty: AWARIA
> środy g.19.30 - styczeń od 17.01 i cały luty: BĘKARTY
> czwartek 11.01 g.19.00 - FC LIMONKA
> wtorek 16.01 g.20.0: BĘKARTY - VGL GROUP


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [58]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Młody JR Pogórze - VGL Group

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Trefl

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - KP Grabówek (miejsce 9)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11) - DT City (miejsce 8)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - Dziki West (miejsce 4)

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Promil Gdynia

23

05-2018

środa

g.20.00 II Liga: Bastion - SPS Limonka

g.21.00 II Liga; ZIP Skład - Tawerna

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Gałgany

g.19.30 I Liga: FC Nankatsu - Sporting Orłowo

g.20.30 I Liga: Bracia - JNT

g.21.30 I Liga: Rukola - FC Babilon United

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.19.00 III Liga: Castorama - Alexander

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 745, wczoraj: 529
ogółem: 2 870 484

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!