Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Sparingi wstrzymane do poniedziałku 22 stycznia!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-01-18 13:28

Ze względu na opady śniegu i z konieczności dbania o boiska jesteśmy zmuszeni wstrzymać rozpędzoną 'machinę sparingową' do poniedziałku! 
Zdajemy sobie sprawę z dużej tęsknoty za grą w piłkę na zielonym boisku, ale ważne jest dla nas, aby boiska były optymalnie przygotowane i nie oblodzone, co na tę chwilę nie jest możliwe. Od poniedziałku wszystko powinno być już gotowe, więc można już rezerwować sobie terminy na treningi i sparingi. 
Przypominamy, że od LUTEGO ruszymy z tradycyjnym turniejem sparingowym, a więcej szczegółów wkrótce. 


DRUŻYNY 
poszukujące sparingpartnerów:

> VGL GROUP: "możemy praktycznie codziennie - prosimy tylko o wcześniejszy kontakt"
> AWARIA: "szukamy sparingpartnerów - możemy grać w czwartki o godz.20.30 do 21.30"
> BĘKARTY: "jesteśmy chętni na sparingi we wtorki, środy i czwartki po godz.19.00"
> ORANGE TEAM: "szukamy sparingpartnera w tygodniu lub w weekend" 
> DRINK TEAM: "po wcześniejszych ustaleniach możemy grać od poniedziałku do piątku i ew w weekendy wieczorami" 
> SATURN GDYNIA: "chętni do rozgrywania sparingów"

 


TERMINY ZAREZERWOWANE:

> czwartek g.19.30 - cały styczeń i luty: AWARIA
> środy g.19.30 - styczeń od 17.01 i cały luty: BĘKARTY
> czwartek 11.01 g.19.00 - FC LIMONKA
> wtorek 16.01 g.20.0: BĘKARTY - VGL GROUP


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [81]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Dellner Components - Arex Gdynia

g.20.00 III Liga: EPO - Iskra Gdynia

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - FC Nankatsu

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Rol Ryż - Salos Rumia

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: VGL Group - TRANS NAUTA

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Corona 1999 - JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Koneser Gdynia - JIM DRUK

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 498, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 342

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6