Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

RADA LIGI zatwierdzona!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-01-19 20:13

Zgodnie z zapowiedzią postanowiliśmy wskrzesić pomysł funkcjonowania RADY LIGI przy Nadmorskiej Lidze 6! Na spotkaniu z każdej z lig wytypowaliśmy po dwie osoby, które wejdą w skład tego ciała doradczego. 
Jakie będą zadania RADY LIGI? Przede wszystkim będzie ONA doradzać organizatorom w trudnych, kontrowersyjnych sytuacjach, gdy ważna jest opinia osób bezstronnych. Członkowie RADY LIGI swoją opinią będą na pewno pomogą, gdy tylko ku temu będzie konieczność. 
- Cieszy Nas jako organizatorów, że takie ciało doradcze powstało - mówi Łukasz Krzemiński. - Często opinia osób bezstronnych, patrzących z innej strony niż organizatorzy jest niezbędna do ocenienia trudnej sytuacji np. dotyczącej zawieszenia za czerwoną kartkę. 

W rozwinięciu wiadomości pełen skład RADY LIGI NL6.

RADA LIGI NL6 na sezon WIOSNA 2018


- Mateusz Rycerz (HG Solutions) - III Liga
- Maciej Nowak (Bękarty) - III Liga
- Arkadiusz Urbanik (PROMOTION-PL.COM) - II LIGA
- Daniel Kochański (Latarnik Choczewo) - I Liga
- Piotr Ciekliński (Drink Team) - I Liga
- Jerzy Kania (Orion) - Ekstraklasa
- Jarosław Gołdyn (Classic) - Ekstraklasa


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [117]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 407, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 251

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6