Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

TURNIEJ SPARINGOWY [terminarz]

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-02-04 20:19

Tradycyjnie już w lutym zagramy TURNIEJ SPARINGOWY, tak, aby każdy chętny zespół mógł sprawdzić swoją formę przed nowym sezonem Nadmorskiej Ligi 6. Sparingi rozgrywać będziemy we wtorki i środy od godziny 18.00.
Koszt rozegrania jednego meczu sparingowego to 50 zł, a każdy zespół zgłoszony do sparingów ma zagwarantowane rozegranie 3 takich meczów. Łączny koszt to więc 150 zł, pamiętajcie, że zapewniamy Wam także sędziego. 

 


Zespoły zgłoszone do TURNIEJU SPARINGOWEGO:

WS Stumet, FC Limonka, Bastion, VGL Group, HG Solutions, Bękarty, Dellner Components, Śledzie, Bracia, Tawerna, Latarnik Choczewo, Studio Prime JBG, PROMOTION-PL.COM, Orłowo

 

1 kolejka:

Wtorek (6 lutego):

g.20.30: Bracia - FC Limonka 7:2 ( 3:1 )

g.19.30: WS Stumet - HG Solutions 6:1 ( 4:0 )

 

Środa (7 lutego):

g.19.30; Dellner Components - Bastion 3:4

g.18.30: Bękarty - PROMOTION - PL 4:2

g.20.30: Śledzie - Studio Prime JBG 2:1

g.21.30: Tawerna - Orłowo 5:3

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [510]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - dmuchane.pl

g.20.00 III Liga: Invest Klima - HG Solutions

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Progress Team

g.19.30 I Liga; Nevada Gdynia - FC Nankatsu

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Bracia

g.21.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Rukola

21

08-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Sporting Orłowo

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Ejsmond Club

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Studio Prime JBG

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Bastion

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - DT City

22

08-2018

środa

g.17.30 PUCHAR POLSKI: Nadmorska Liga 6 - Jaguar II Gdańsk

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Arex Gdynia

g.21.00 III Liga: Alexander - TRANS-NAUTA

g.20.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.21.30 I Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

23

08-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Śledzie

g.20.00 II Liga: JNT - Bękarty

g.21.00 II Liga: VGL Group - SKM Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - JR Pogórze

g.20.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Dziki West

24

08-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SPS Limonka II - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Dellner Components - EPO

g.19.30 I Liga: ZIP Gdynia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: Koneser - Corona 1999

25

08-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 151, wczoraj: 374
ogółem: 2 928 416

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6