Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

TURNIEJ SPARINGOWY [terminarz]

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-02-04 20:19

Tradycyjnie już w lutym zagramy TURNIEJ SPARINGOWY, tak, aby każdy chętny zespół mógł sprawdzić swoją formę przed nowym sezonem Nadmorskiej Ligi 6. Sparingi rozgrywać będziemy we wtorki i środy od godziny 18.00.
Koszt rozegrania jednego meczu sparingowego to 50 zł, a każdy zespół zgłoszony do sparingów ma zagwarantowane rozegranie 3 takich meczów. Łączny koszt to więc 150 zł, pamiętajcie, że zapewniamy Wam także sędziego. 

 


Zespoły zgłoszone do TURNIEJU SPARINGOWEGO:

WS Stumet, FC Limonka, Bastion, VGL Group, HG Solutions, Bękarty, Dellner Components, Śledzie, Bracia, Tawerna, Latarnik Choczewo, Studio Prime JBG, PROMOTION-PL.COM, Orłowo

 

1 kolejka:

Wtorek (6 lutego):

g.20.30: Bracia - FC Limonka 7:2 ( 3:1 )

g.19.30: WS Stumet - HG Solutions 6:1 ( 4:0 )

 

Środa (7 lutego):

g.19.30; Dellner Components - Bastion 3:4

g.18.30: Bękarty - PROMOTION - PL 4:2

g.20.30: Śledzie - Studio Prime JBG 2:1

g.21.30: Tawerna - Orłowo 5:3

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [453]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Młody JR Pogórze - VGL Group

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Trefl

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - KP Grabówek (miejsce 9)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11) - DT City (miejsce 8)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - Dziki West (miejsce 4)

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Promil Gdynia

23

05-2018

środa

g.20.00 II Liga: Bastion - SPS Limonka

g.21.00 II Liga; ZIP Skład - Tawerna

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Gałgany

g.19.30 I Liga: FC Nankatsu - Sporting Orłowo

g.20.30 I Liga: Bracia - JNT

g.21.30 I Liga: Rukola - FC Babilon United

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.19.00 III Liga: Castorama - Alexander

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 727, wczoraj: 529
ogółem: 2 870 466

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!