Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Zima nam nie straszna ! Wracamy do gry !

  • autor: Robson, 2018-02-07 23:30

Jak widać dla organizatorów oraz zawodników biorących udział w gierkach sparingowych obfite opady śniegu i temperatura sięgająca niemal -12 stopni nie jest powodem do pozostania w domu.
Kilka godzin odśnieżania przez organizatorów i zawodnicy mogli wbiec na boisko szlifować formę przed startem sezonu.
Pomimo trudnych warunków i  uciekającej po zmrożonej płycie boiska piłce mogliśmy oglądać kilka ciekawych spotkań ! Wyniki meczów w rozwinięciu !

1 kolejka:
Wtorek (6 lutego):

g.20.30: Bracia - FC Limonka 7:2 ( 3:1 )
g.19.30: WS Stumet - HG Solutions 6:1 ( 4:0 )

Środa (7 lutego):
g.19.30; Dellner Components - Bastion 3:4
g.18.30: Bękarty - PROMOTION - PL 4:2
g.20.30: Śledzie - Studio Prime JBG 2:1
g.21.30: Tawerna - Orłowo 5:3

 

2 kolejka: (wyjątkowo mecz zamiast środy odbędą się w czwartek)
Wtorek (13 lutego):

g.18.30: WS Stumet - VGL Group 
g.19.30: Latarnik Choczewo - FC Limonka
g.20.30: Bracia - Tawerna
g.21.30: Orłowo - Śledzie

Czwartek (15 lutego):
g.19.00: Bastion Gdynia -  PROMOTION-PL.COM
g.20.00: Dellner Components - HG Solutions 
g.21.00: Bękarty - Studio Prime JBG


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [249]
 

autor: ~gw 2018-02-08 11:43:33

avatar Ale wyczyszczona płyta. We wtorek nie było tak kolorowo. Oby za tydzień w oba dni boisko było odpowiednio przygotowane.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 304, wczoraj: 1079
ogółem: 2 977 213

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6