Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Wtorek beniaminków, zwycięski mistrz!

  • autor: Maciek, 2018-03-13 14:09

Dzisiaj rozegraliśmy aż 8 meczów w 3 różnych klasach rozgrywkowych. Głównymi aktorami wieczoru były drużyny które jeszcze w zeszłym sezonie grały o ligę niżej. Dziki West pokazał że debiutancki remis z mistrzem nie był przypadkiem, a Salos swoją dobrą grą na początku sezonu, zgłasza chęć mierzenia się z tymi dwiema drużynami w przyszłym sezonie! Trefl po wygraniu w zeszłym sezonie III ligi bez porażki, w tym sezonie ma już je dwie. W ekstraklasie pierwsze zwycięstwo obrońców tytułu oraz druga wygrana Jogi.

II liga
Prawie Jak Piłkarze - Baza 7:8 (1:4)

Prawie Jak Piłkarze: Sebastian Sienny, Michał Kutyłowski-3, Piotr Żybko-3
Baza: Miłosz Bartz, Tomasz Zielecki-2, Łukasz Bizewski-2, Michał Strawa-3
Żółte kartki: Miłosz Bartz (Baza) - Piotr Żybko, Patryk Gajda, Sebastian SIenny (wszyscy PJK)
Zawodnik meczu: Michał Strawa

Mecz który zaczął się pod dyktando zespołu Bazy. Drużyna Pawła Szymaniewskiego prowadziła grę, a co najważniejsze potrafiła to przełożyć na bramki czym zapewnili sobie solidną przewagę do przerwy. W drugiej części meczu Prawie Jak Piłkarze wzięli się do odrabiania strat, lecz co strzelili gola przeciwnicy znów osiągali bezpieczną przewagę. Na 3 min przed końcem, po 2 szybkich bramkach, drużyna Bazy prowadziła już tylko jedną bramką. Gdy wydawało się że dzisiejszy mecz może zakończyć się remisem, błąd popełnił obrońca PJK i Baza prowadziła 2 bramkami w meczu który wygrała, chociaż na sekundy przed końcem stracili jeszcze gola kontaktowego.

 


I liga
Latarnik Choczewo - Salos Rumia 3:9 (1:1)

Latarnik: Daniel Kochański, Kornel Osowicki
Salos:  Mateusz Zieliński, Grzegorz Piątkowski, Marcel Brodnicki, Jakub Bartlewski, Kamil Matanowski, Damian Wojda-2, Karol Konrnatowski
Zawodnik meczu: Oskar Bohn

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i żadna z drużyn nie popełniała większych błędów, o czym świadczy wynik remisowy w tej części gry. Druga była już kompletnie zdominowana przez chłopaków z Salosu. Co chwilę punktowali Latarnika, w niektórych momentach tak głęboko wchodzili w pole karne rywala, że sami sobie przeszkadzali w zdobywaniu kolejnych bramek, nawet ,,wybijając" strzały kolegów z linii bramkowej przeciwnika! Beniaminek z Rumi ma już 6 pkt. po dwóch meczach, czego dużą zasługą jest kolektyw i umiejętności wszystkich zawodników - na 9 strzelonych dziś przez Salos bramek, mieliśmy aż 7 różnych strzelców!

 


II liga
Gałgany - Trefl 4:3 (2:1)

Gałgany: Daniel Sapiejewski, Paweł Bojaczuk, Bartek Wronka-2
Trefl: Dawid Szajkowski, Marcin Radek-2
Zawodnik meczu: Bartek Wronka

Obie drużyny źle zainaugurowały rozgrywki w poprzednim tygodniu i chciały się ,,odkuć" w II kolejce, a przede wszystkim Trefl który w poprzednim sezonie zupełnie nie był przyzwyczajony do przegrywania. Zaowocowało to bardzo dobrą pierwszą połową, która zakończyła się minimalną zaliczką Gałganów. W drugiej odsłonie Trefl wziął się do odrabiania strat, szczególnie że na samym jej początku stracił jeszcze jedną bramkę. Wyrównać udało się im końcówce, a nerwy było widać w poczynaniach Gałganów, którzy niemal stracili wszystkie możliwe do zdobycia punkty. Na szczęście dla nich, zawodnik Trefla fatalnie się pomylił z najbliższej odległości. Chwilę później po fenomenalnym strzale niemal równym z gwizdkiem sędziego, bramkę strzeliły Gałgany i to oni ,,wydarli" 3 punkty w tym meczu.

 


Ekstraklasa
FC Chylonia - Joga Bonito 4:7 (1:3)

FC Chylonia: Marek Liedtke, Robert Chałaszczyk, Krzysztof Idzi-2
Joga: Michał Freiberg, Marcin Radzewicz, Adam Burkacki, Łukasz Godlewski, Łukasz Borkowski-3
Żółte kartki: Sebastian Karnat, Łukasz Godlewski, (Joga), Krzysztof Idzi, Robert Chałaszczyk (FC Chylonia)
Zawodnik meczu: Łukasz Borkowski

Drużyna Jogi wykonała przede wszystkim plan zatrzymania superstrzelca przeciwników Krzysztofa Idzi. Dzięki temu, tracąc tylko 1 bramkę i strzelając samemu 3, prowadzili spokojnie mecz w pierwszej połowie. W drugiej właściwie nic się nie zmieniło, najbliżej Chylonia była dwie bramki od rywala, ale trwało to zaledwie minutę, po czym stracili gola z rzutu wolnego i kompletnie stracili nadzieję na pozytywny wynik.

 


II liga
VGL Group - Tawerna 5:8 (4:4) 

VGL: Szerechan, Szarmach, Trościanko, Jaroszyński-2
Tawerna: Paweł Łączny, Michał Molęda, Damian Miernik, Robert Braszka-2, Tomasz Staszewski-3
Zawodnik meczu: Robert Braszka

Drużyna Roberta Braszki mecz zaczęła w podobnie zły sposób co tydzień temu, a VGL co trzeba podkreślić, po dwóch na prawdę ładnych golach, prowadziło w spotkaniu. Jednak 5 minut wystarczyło, aby ze stanu 0:2, zawodnicy Tawerny prowadzili już! 3:2. Jednak w tej połowie zobaczyliśmy jeszcze 3 bramki, które potwierdziły wyrównaną połowę. Po wznowieniu już zdecydowanie lepszą drużyną na boisku była Tawerna i  VGL tylko raz potrafił odpowiadzieć na ich bramki, nie była to liczba która mogła chociaż na chwile zagrozić ekipie z Obłuża w dopisaniu sobie 3 punktów na koniec meczu.

 


Ekstraklasa
Dziki West - JR Pogórze 6:5 (2:4)

Dziki West: Borys Kuźmin, Igor Kuźmin, Daniel Lisowski, Jakub Ambrosiewicz, Krystian Szopa-2
JR: Przemysław Wiszniewski, Patryk Wychnowski-2, Krzysztof Kijanka-2
Zawodnik meczu: Igor Kuźmin

Dziki West, przyzwyczaił nas że do meczu podchodzi niezwykle zmotywowany oraz wspierany okazałą liczbą fanów. W poprzednim meczu z Orionem przyniosło to efekty na początku spotkania, lecz tym razem zespół Janka Rodziewicza nie dał się zdekoncentrować i wchodząc z Dzikim w otwarty mecz, okazał się w tym bardzo skuteczny i do połowy wygrywał 2 bramkami. Na początku drugiej JR strzelił jeszcze jednego gola, ale to rozjuszyło Dziki West do tego stopnia, że odtąd już tylko oni strzelali bramki! Najpierw doprowadzili do wyrównania, a na kilka minut przed końcem strzelili zwycięskiego gola i tym samym notują bardzo udany start w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 


II liga
Orange Team Gdynia - Studio Prime JBG 1:2 (0:1)

Orange: Marcin Saworski
JBG: Oleksandr Fiognostov-2 Oleksandr Fiognostov
Zawodnik meczu: Oleksandr Fiognostov

Mecz który stał na bardzo wyrównanym oraz zaciętym poziomie, w którym główną rolę po obu stronach grały formację defensywne. W pierwszej jego odsłonie zobaczyliśmy przez to tylko jednego gola, który w takich warunkach mógł zadecydować o końcowym rezultacie. Po gwizdku zwiastującym początek drugiej połowy, przebieg gry wyglądał niemal tak samo. Swoją drugą bramkę tego dnia strzelił Oleksandr Fiognostov i swoimi dwoma trafieniami dał 3 punkty swojej ekipie. Orange strzelił w końcówce bramkę kontaktową, ale to było maksimum na które w tym meczu pozwolił bramkarz i obrońcy ekipy JBG.

 


Ekstraklasa
DT City - Orion Gdynia 3:4 (1:2)

DT City: Paweł Rypel, Damian Przychodzki
Orion: Daniel Kolenda, Piotr Lisowski, Szymon Budziński-2
Zawodnik meczu: Szymon Budziński

Ostatni mecz dzisiejszego wieczoru był zarazem spotkaniem najbardziej zaciętym. Mistrz poprzedniego sezonu już drugi raz się przekonał, że aby obronić tytuł, będzie musiał wejść na jeszcze wyższy poziom gdyż rywale są bardzo mocni. DT City od początku narzuciło bardzo ciężkie warunki, ale Orion wykazywał się doświadczeniem co doprowadziło do ich minimalnej przewagi do przerwy. Po przerwie DT znowu próbowało nie odstępować mistrza, ale był on zawsze o mały krok przed nimi i to właśnie ekipa Jerzego Kani zdobyła swój pierwszy komplet punktów w tym sezonie!


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [248]
 

autor: ~zniesmaczony 2018-03-14 08:10:23

avatar Regulamin:
§ 3.1
> gdy podczas meczu dochodzi do sytuacji, w której sędzia ma do czynienia z przejawami chamstwa i wzajemnym brakiem szacunku, ma prawo przerwać mecz na 2 minuty, aby zawodnicy lub osoby towarzyszące danych drużyn mogły "ochłonąć"

A co jeśli to zawodnicy mają do czynienia z przejawami chamstwa i brakiem szacunku sędziego???


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

g.19.00 III Liga: Alexander - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: AGSP - SPS Limonka II

g.18.30 III Liga: Progress Team - Dellner Components

g.19.30 III Liga: #poprostu bistro - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: dmuchane.pl - HG Solutions

g.21.30 III Liga: Arex Gdynia - Invest Klima

12

12-2018

środa

g.20.30 I Liga: My Na Sianie - Maximus24

g.21.00 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.00 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.30 II Liga: SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Orange Team - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Ejsmond Club - SKM Gdynia

13

12-2018

czwartek

19.00 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.18.30 III Liga: Progress Team - HG Solutions

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - AGSP

g.21.30 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Rebels AiC

14

12-2018

piątek

g.18.30 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.19.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)

g.20.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) - Rukola (4 miejsce I Liga)

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1348, wczoraj: 521
ogółem: 3 047 877

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6