Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Oni strzelają najwięcej: Idzi, Ziemak, Byczkowski, Kiciński...

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-04-16 11:38
Oni strzelają najwięcej: Idzi, Ziemak, Byczkowski, Kiciński i Kajak

Czołowi strzelcy w poszczególnych ligach mają się bardzo dobrze. Co prawda Michał Kajak został dogoniony przez Macieja Kicińskiego, ale wciąż jest przecież na czele. W II Lidze na prowadzeniu Arkadiusz Byczkowski, natomiast w I Lidze swoją przewagę powiększył Krzysztof Ziemak. Mimo przełożonego meczu w minionym tygodniu nikt nie był w stanie dogonić Krzysztofa Idzi.

EKSTRAKLASA:

17-Krzysztof Idzi (FC Chylonia)
12-Michał Skwiercz (Classic), Kamil Lewandowski (LUX MEBLE), 
10-Tomasz Stępień (Rol Ryż), Daniel Lisowski (Dziki West), Adam Bloch (LUX MEBLE)
9-Damian Podkański (Enerpol)
8-Michał Skwiercz (Classic), Kacper Kiełb (Rol Ryż)
7-Krystian Szopa, Borys Kuźmin (Dziki West),  Łukasz Krześniak (Instalserwis), Damian Jastrzębski (Enerpol), Łukasz Krzemiński (KP Grabówek), Krzysztof Klukowski (KP Grabówek), 
6-Dominik Klecha (Classic), Marek Kwaśnik, Przemek Szymański (Classic), Tomasz Pudysiak (LUX MEBLE), Piotr Lisowski (Orion), Damian Przychodzki (DT City), Krzysztof Kijanka, Wychnowski Patryk (JR Pogórze)

 


I LIGA:

23-Krzysztof Ziemak (Maximus24), 
13-Kornel Wysocki (My Na Sianie), Mariusz Bieszke (Sporting Orłowo), 
11-Dariusz Kochański (Koneser Gdynia)
10-Tomasz Kapeluch (Bad Boys)
9-Kacper Ickiewicz (Rukola), 
8-Tomasz Kwiatkowski  (Ultramaryna), Rafał Piotrowski (Nevada Gdynia), Artur Domeradzki (FC Babilon United), Marcel Brodnicki (Salos)
7-Tomasz Lemańczyk (KM PSP Gdynia), Patryk Suworow (JNT)
6-Damian Kucharski (FC Babilon United)

 


II LIGA:

21-Arkadiusz Byczkowski (Chłopcy z Ferajny)
13-Piotr Żybko (Prawie Jak Piłkarze), Michał Kutyłowski  (Prawie Jak Piłkarze)
12-
Mateusz Szerechan (VGL Group), Mateusz Tararuj (Młody JR Pogórze), 
11-Mateusz Dettlaf (Chłopcy z Ferajny)
10-
Daniel Piesik (ZIP Gdynia), Przemysław Paliga (Chłopcy z Ferajny), 
9-
Tomasz Zielecki (Baza), Adam Myszk (PROMOTION-PL.COM), 
8-Maciej Blok (Bastion)
7-
Michał Strawa (Baza), Yevhen Babenko (Corona 1999), 
6-
Przemysław Łaga (Chłopcy z Ferajny), Arkadiusz Malinowski (Bastion), Jakub Jaroszyńsk (VGL Group), Mateusz Ciechanowski (Orange Team Gdynia), Żenia Taracenko (Corona 1999), Tomasz Czaplicki (Trefl)
 


III LIGA:

20-Michał Kajak (Śledzie), Maciej Kiciński (Alexander), 
17-Mateusz Dąbrowski (Żółto-niebiescy), 
12-Krzysztof Kwidziński (Wybrzeże)
11- Aram Grigoryan (HG Solutions), Krystian Pobłocki (Rebels AiC), 
Daniel Borkowski (SKM Gdynia), 
9- Piotr Zabłotny (Śledzie), 
8-Maciek Kruża (Konkol Team), Adrian Dworakowski(Jastrzębie Gdynia)
7-
Łukasz Banaszczak (Konkol Team), Patryk Kurleto (HG Solutions), Adam Bednarczyk (Ejsmond), Krzysztof Podczaski (Bękarty), 
6- Adrian Dworakowski (Jastrzębie), Krystian Zysko (WS Stumet), Adrian Majchrzak (HG Solutions), Milan Posmyk (Ejsmond Club), Andrzej Kałdowski (Castorama), Dominik Szarowski (Dellner Components)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [109]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

09-2018

środa

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: SPS Limonka II - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Invest Klima

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Rukola - ZIP Gdynia

g.15.30 III RUNDA PUCHARU POLSKI: Nadmorska Liga Szóstek - Polonia Gdańsk

20

09-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Bastion - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: JNT - SPS Limonka

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - KP Grabówek

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Rol Ryż

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.00 II Liga: WS Stumet - SKM Gdynia

21

09-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - Dellner Components

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Alexander

g.21.00 III Liga: dmuchane.pl - AGSP

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Bad Boys

g.20.30 I Liga: Koneser - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: ZIP Gdynia - Bracia

25

09-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Sporting Orłowo - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: WS Stumet - Śledzie

g.21.00 II. Liga: Bękarty - Ejsmond Club

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Classic Gdynia

g.18.30 III Liga: Iskra Gdynia - Arex Gdynia

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 677, wczoraj: 760
ogółem: 2 950 035

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6