Parter NL6 - kino HELIOS zaprasza na LIGĘ MISTRZÓW![KONKURS]

• autor: Ł.Krzemiński, 2018-04-20 13:36

Jest nam niezmiernie przyjemnie poinformować, że parterem NL6 została sieć kin HELIOS! To właśnie tam w najbliższych tygodniach zagości LIGA MISTRZÓW na dużym ekranie! To fantastyczna okazja, aby zabrać znajomych i wspólnie przeżyć piłkarskie emocje na najwyższym poziomie podziwiając piłkarzy w warunkach sali kinowej!

Jako, że sieć kin HELIOS po raz pierwszy będzie prowadzić taką transmisję mamy przygotowane trzy podwójne zaproszenia dla naszych sympatyków! Jak je zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

W rozwinięciu wiadomości więcej informacji na temat LIGI MISTRZÓW na dużym ekranie w sieci kin HELIOS!

Zobacz mecze Ligi Mistrzów na wielkim ekranie w sieci kin HELIOS!

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Zapraszamy na transmisje finałowych meczów Ligi Mistrzów - po raz pierwszy na naszych ekranach.

Zapraszamy wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania! Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się absolutnie niezwykłym doświadczeniem.

Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach. Dzięki unikalnemu klimatowi oraz znakomitej jakości dźwięku i obrazu będziecie mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie w unikalnej jakości! UEFA Champions League w jakości Full High Definition zaprezentujemy dzięki platformie nc+.

www.helios.pl