Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

PARY V rundy Pucharu NL6 [LOSOWANIE]

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-05-09 11:27

W poniedziałek wieczorem przeprowadziliśmy losowanie par V rundy Pucharu NL6! W rywalizacji pozostało 12 zespołów (właściwie 14, bo dwa mecze IV rundy pozostały nam do rozegrania), które podzieliliśmy na sześć par. Poniżej wyniki losowania oraz zapis wideo. 
Mecze V rundy rozegramy w pierwszym tygodniu czerwca

PARY V rundy Pucharu NL6:

FC Chylonia/Trefl - JR Pogórze (4.06 poniedziałek g.18.00)
Dziki West - Salos Rumia (7.06 czwartek g.18.00)
FC Nankatsu - Enerpol Gdynia (7.06 czwartek g.18.30)
Classic Gdynia - Orion Gdynia (8.06 piątek g.21.30)
Instalserwis/LUX MEBLE - KM PSP Gdynia (8.06 piątek g.21.00)
Nevada Gdynia - KP Grabówek (8.06 piątek g.18.30)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [23]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - dmuchane.pl

g.20.00 III Liga: Invest Klima - HG Solutions

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Progress Team

g.19.30 I Liga; Nevada Gdynia - FC Nankatsu

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Bracia

g.21.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Rukola

21

08-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Sporting Orłowo

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Ejsmond Club

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Studio Prime JBG

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Bastion

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - DT City

22

08-2018

środa

g.17.30 PUCHAR POLSKI: Nadmorska Liga 6 - Jaguar II Gdańsk

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Arex Gdynia

g.21.00 III Liga: Alexander - TRANS-NAUTA

g.20.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.21.30 I Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

23

08-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Śledzie

g.20.00 II Liga: JNT - Bękarty

g.21.00 II Liga: VGL Group - SKM Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - JR Pogórze

g.20.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Dziki West

24

08-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SPS Limonka II - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Dellner Components - EPO

g.19.30 I Liga: ZIP Gdynia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: Koneser - Corona 1999

25

08-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 146, wczoraj: 374
ogółem: 2 928 411

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6