Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Ważny tydzień w Ekstraklasie! W innych ligach też ciekawie!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-05-14 08:38

Choć wiele meczów w tym tygodniu zapowiada się bardzo interesująco, to jednak na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się rywalizacja w Ekstraklasie! To ze względu na to, że do piątku wszystkie mecze fazy zasadniczej muszą zostać rozegrane! Po nich nastąpi podział na grupę mistrzowską i spadkową, a ekipy będą kontynuowały walkę o mistrzostwo lub pozostanie w Ekstraklasie w dwóch grupach. 
Kilka ekip w Ekstraklasie ma do rozegrania po kilka meczów ze względu na ich wcześniejsze przełożenie, więc okaże się, kto dysponuje najbardziej zdyscyplinowaną i szeroką kadrą!  
Prosimy o sprawdzenie terminarza i w te piękne wiosenne dni zapraszamy na boiska NL6! 

14

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - Jastrzębie Gdynia

g.18.30 I Liga: Bracia - FC Nankatsu

g.19.30 I Liga: FC Babilon United - Latarnik Choczewo

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - Nevada Gdynia

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.21.00 Ekstraklasa: LUX MEBLE Team - Classic Gdynia

g.18.00 Ekstraklasa: DT City - Rol Ryż

g.20.00 Ekstraklasa: FC Chylonia-Enerpol Gdynia

15

05-2018

wtorek

g.18.30 II Liga: Młody JR Pogórze - Promil Gdynia

g.18.00 II liga: Gałgany - PROMOTION-PL.COM

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Chłopcy z Ferajny

g.21.00 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

g.20.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Orion Gdynia

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Koneser Gdynia

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Ejsmond Club

16

05-2018

środa

g.20.00 III Liga: HG Solutions - Bękarty

g.21.00 III Liga: WS Stumet - Saturn Gdynia

g.21.30 III Liga: Żółto-niebiescy - Konkol Team

g.19.30 I Liga: JNT - FC Nankatsu

g.18.30 II Liga: VGL Group - Orange Team Gdynia

g.20.30 II Liga: Tawerna - Bastion

g.22.00 Ekstraklasa: Joga Bonito - Enerpol Gdynia

17

05-2018

czwartek

g.20.00 II Liga: SPS Limonka - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: Trefl - ZIP Skład

g.18.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Orion Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: Dziki West - KP Grabówek

g.20.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - LUX MEBLE Team

g.21.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.19.00 Ekstraklasa: DT City - Enerpol Gdynia

18

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Awaria - Śledzie

g.20.30 III Liga: Wybrzeże Klatki Schodowej - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Sporting Orłowo - KM PSP Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Rol Ryż

g.18.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Promil Gdynia

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [91]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Młody JR Pogórze - VGL Group

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Trefl

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - KP Grabówek (miejsce 9)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11) - DT City (miejsce 8)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - Dziki West (miejsce 4)

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Promil Gdynia

23

05-2018

środa

g.20.00 II Liga: Bastion - SPS Limonka

g.21.00 II Liga; ZIP Skład - Tawerna

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Gałgany

g.19.30 I Liga: FC Nankatsu - Sporting Orłowo

g.20.30 I Liga: Bracia - JNT

g.21.30 I Liga: Rukola - FC Babilon United

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.19.00 III Liga: Castorama - Alexander

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 751, wczoraj: 529
ogółem: 2 870 490

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!