Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Plan gier EKSTRAKLASY po podziale na grupy!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-05-15 11:45

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy w Ekstraklasie rywalizację w grupach mistrzowskiej i spadkowej. Aby ekipy mogły już mieć pogląd na planowane terminy zamieszczamy ramowy terminarz. Po piątek po rozegraniu ostatniego zaległego meczu podamy dokładny terminarz na wszystkie pięć dodatkowych kolejek! 

EKSTRAKLASA - [ramowy terminarz po podziale na grupy]


1. kolejka:
(22 maja - wtorek)

Grupa spadkowa: 
g.19.00: miejsce 10 - miejsce 9
g.20.00: miejsce 11 - miejsce 8
g.21.00: miejsce 12 - miejsce 7

Grupa mistrzowska:
g.19.30: miejsce 1 - miejsce 6
g.20.30: miejsce 2 - miejsce 5
g.21.30: miejsce 3 - miejsce 4



2. kolejka: 
(24 maja - czwartek)

Grupa spadkowa: 
g.19.00: miejsce 10 - miejsce 11
g.20.00: miejsce 9 - miejsce 7
g.21.00: miejsce 12 - miejsce 8

Grupa mistrzowska:
g.19.30: miejsce 3 - miejsce 5
g.20.30: miejsce 1 - miejsce 4
g.21.30: miejsce 2 - miejsce 6



3. kolejka:
(29 maja - wtorek)


4.kolejka:
(5/7 czerwca - wtorek i czwartek)


5 kolejka:
(12 czerwca - wtorek/ grupa spadkowa)
(14 czerwca - czwartek/ grupa mistrzowska)


>> Ewentualny BARAŻ o wyjazd na VII Mistrzostwa Polski 2018 do Krakowa (23/24 czerwca)
(19 czerwca - wtorek godz.21.30) 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [92]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

09-2018

środa

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: SPS Limonka II - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Invest Klima

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Rukola - ZIP Gdynia

g.15.30 III RUNDA PUCHARU POLSKI: Nadmorska Liga Szóstek - Polonia Gdańsk

20

09-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Bastion - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: JNT - SPS Limonka

g.19.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - KP Grabówek

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Rol Ryż

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - JR Pogórze

g.21.00 II Liga: WS Stumet - SKM Gdynia

21

09-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - Dellner Components

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Alexander

g.21.00 III Liga: dmuchane.pl - AGSP

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Bad Boys

g.20.30 I Liga: Koneser - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: ZIP Gdynia - Bracia

25

09-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Sporting Orłowo - Prawie Jak Piłkarze

g.20.00 II Liga: WS Stumet - Śledzie

g.21.00 II. Liga: Bękarty - Ejsmond Club

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - Salos Rumia

g.20.30 Ekstraklasa: Dziki West - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Classic Gdynia

g.18.30 III Liga: Iskra Gdynia - Arex Gdynia

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 649, wczoraj: 760
ogółem: 2 950 007

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6