Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Magazyn Ligowy NL6 - podsumowanie sezonu WIOSNA 2018

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-07-15 15:45

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [41]
 

autor: ~Sławek K -SKM 2018-07-23 23:03:58

avatar Super informacje.Bardzo dziękuję za ciekawe opowiadanie NL6. Prowadzący - pełen profesjonalizm, goście super. Pozdrawiam.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 282, wczoraj: 1079
ogółem: 2 977 191

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6