Już dziś warto stawić się na Obiekcie Sportowym CHECZ. O godzinie 15.30. szykuje się bowiem bardzo interesując spotkanie, w którym kadra Nadmorskiej Ligi Szóstek zmierzy się z Polonią Gdansk!
Ten mecz będzie już pojedynkiem III rundy Pucharu Polski, a więc już tylko krok dzieli naszych zawodników od osiągnięcia wyniku z przed roku!
- W poprzednich dwóch meczach padło sporo bramek i tym razem postaramy się zrobić wszystko, aby dostarczyć naszym kibicom jak najwięcej pozytywnych doznań - mówi Łukasz Krzemiński. - Nasza gra z meczu na mecz wygląda lepiej, ale cały czas warto mieć na uwadze, że to rywale są faworytami. W końcu normalnie trenując i grają w V lidze!
Wszystkich sympatyków Nadmorskiej Ligi Szóstek zapraszamy na godzinę 15.30 !
W rozwinięciu wiadomości także zestaw par III rundy Pucharu Polski wraz z wynikami.
- Nie mniej jednak postaramy się sprawić niespodziankę i awansować do IV rundy, gdzie przecież już byliśmy rok temu - komentują zapraszając na mecz zawodnicy kadry Nadmorskiej Ligi Szóstek.
Polonia Gdańsk w tym sezonie Klasy Okręgowej (V Ligi) wywalczyła w sześciu meczach dwa punkty, ale trzeba przyznać, że rywali nie miała najłatwiejszych, gdyż swoje mecze rozgrywała z czołowymi ekipami V Ligi.
W ostatnim swoim meczu ligowym Polonia zremisowała 1:1 z Gedanią II Gdańsk. - Mimo kilku nie wykorzystanych sytuacji bramkowych mecz na typowy remis, choć z samej gry w drugiej połowie ze wskazaniem na nasz zespół. Mecz najmłodszych kadrowo zespołów w lidze – w tym meczu w pierwszym składzie Polonii wystąpiło 10 młodzieżowców – mógł się podobać. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Przemek Juszczyk po ładnej asyście Kuby Zglińskiego. Obyśmy wspólnie oglądali co raz więcej takich zagrań naszej drużyny.
Informacje o przeciwniku:
POLONIA GDAŃSK w sezonie 2018/2019:
GTS Pszczółki - Polonia Gdańsk 5:1
Polonia Gdańsk - MKS Władysławowo 1:5
Orlęta Reda - Polonia Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Polonia Gdansk 4:0
Polonia Gdańsk - GKS Sierakowice 2:2
Gedania II Gdańsk - Polonia Gdańsk 1:1
Skład drużyny na rundę jesienną sezonu 2018-2019
Bramkarze: Sebastian Goławski (1999), Bartosz Olszacki (1996), Sebastian Kaczmarek (2000), Dominik Weiner (1997)
Obrońcy: Jakub Zgliński (1989), Damian Klawa (1998), Robert Cichocki (1996), Piotr Skierka (1999), Maciej Jędrzejczak (2000), Bartosz Nydza (1998), Mateusz Rajkowski (1999), Ashot Tarverdyan (1997), Piotr Zubkowicz (1996)
Pomocnicy i napastnicy: Mateusz Filipowicz (2000), Remigiusz Halman(2001), Jakub Derlukiewicz-Pepa (2001), Michał Dąbrowski (1999), Jakub Dziadko (2000), Iwo Geerle (2000), Damian Janowski (2000), Przemysław Juszczyk (1999), Wojciech Kempiński (1990), Szymon Kuzio (1999), Dawid Lewczuk (2000), Mateusz Obarzanek (1999), Maciej Suszyński (1999)
Damian Belecki (1995),
Trener: Krzysztof Myk, Andrzej Gontarz
III runda - 19. września 2018 [szczegóły] | |||
Czarni Pruszcz Gdański | GKS Sierakowice | 19 września 2018 - 16:00 | |
Klif Chłapowo | Orlęta Reda | 19 września 2018 - 17:00 | |
Orkan Rumia MKS | Wikęd Luzino | 19 września 2018 - 17:00 | |
KP Starogard Gdański | Wierzyca Pelplin | 19 września 2018 - 16:00 | |
Sopocka Akademia Piłkarska | Gedania II Gdańsk | 19 września 2018 - 16:00 | |
GOSRiT II Luzino | Kaszubia Starzyno | 19 września 2018 - 16:30 | |
Brda Rytel | Wda Lipusz | 18 września 2018 - 17:00 | |
karne 4:3 | |||
Radunia II Stężyca | Wisła Długie Pole | 19 września 2018 - 17:30 | |
Start Mrzezino | Sztorm Mosty | 19 września 2018 - 16:30 | |
KS Mściszewice | Lechia II Gdańsk | 19 września 2018 - 17:00 | |
Potok Pszczółki | Orzeł Trąbki Wielkie | 19 września 2018 - 16:30 | |
GKS Przodkowo | Bałtyk Gdynia | 19 września 2018 - 16:00 | |
FC Gowidlino | Amator Kiełpino | 18 września 2018 - 17:00 | |
MKS Władysławowo | Zenit Łęczyce | 19 września 2018 - 16:30 | |
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN | GTS Mokry Dwór | 19 września 2018 - 16:30 | |
Portowiec Gdańsk | KS Kamienica Królewska | 19 września 2018 - 17:00 | |
Nadmorska Liga Szóstek | Polonia Gdańsk | 19 września 2018 - 15:30 | |
Cartusia Kartuzy | GKS Kolbudy | 18 września 2018 - 18:00 | |
Arka II Gdynia | Gedania Gdańsk | 19 września 2018 - 18:00 | |
Bałtyk Gdynia (juniorzy) | Jaguar Gdańsk | 19 września 2018 - 16:00 | |
Wisła Tczew | Keramzyt Szprudowo | 19 września 2018 - 16:00 | |
Orzeł Subkowy | Beniaminek 03 Starogard Gdański | 19 września 2018 - 16:00 | |
Sokół Zblewo | Sławek Borzechowo | 19 września 2018 - 16:30 | |
Chojniczanka II Chojnice | Gwiazda Karsin | 25 września 2018 - 15:00 | |
Wisła Steblewo | Sporting Leźno | 19 września 2018 - 16:00 | |
Celtic Reda | Sokół Bożepole Wielkie | 19 września 2018 - 15:00 | |
Wierzyca Stara Kiszewa | Tęcza Brusy | 19 września 2018 - 15:30 | |
Oldboys Gdynia | GKS Kowale | 20 września 2018 - 20:30 | |
Borowiak Czersk | Kaszubia Kościerzyna | 19 września 2018 - 16:00 | |
Bałtyk II Gdynia | Radunia Stężyca | 19 września 2018 - 16:00 | |
Dragon Bojano | Stolem Gniewino | 19 września 2018 - 16:30 | |
Wietcisa Skarszewy | wolny los |
|
|
|
dzisiaj: 694, wczoraj: 954
ogółem: 4 940 384
statystyki szczegółowe