Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Tydzień z HITEM w Ekstraklasie! W czwartek reprezentacja!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-10-07 09:09

Tym razem przed nami cztery dni rywalizacji w Nadmorskiej Lidze 6! Wszystko przez czwartkowy mecz reprezentacji Polski w Lidze Narodów. 
Na naszym podwórku szczególnie interesująco zapowiada się wtorkowe starcie w Ekstraklasie, w którym Classic Gdynia zmierzy się z Dzikim Westem! 
Interesujących spotkań nie zabraknie także na innych boiskach, a pełen terminarz meczów na ten tydzień znajdziecie w rozwinięciu wiadomości. Na zdjęciu natomiast wybrane przez nas pojedynki każdego z dni. 

08

10-2018

pon.

g.20.00 III Liga: #poprostu bistro - Iskra Gdynia

g.21.00 III Liga: Alexander - EPO

g.19.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Latarnik Choczewo

g.20.30 I Liga: Nevada Gdynia - Koneser

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Chłopcy z Ferajny

09

10-2018

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: SPS Limonka - Orange Team Gdynia

g.20.00 Ekstraklasa: JR Pogórze - KP Grabówek

g.21.00 Ekstraklasa: FC Chylonia - DT City

g.19.30 

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - Rol Ryż

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - Dziki West

10

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - AGSP

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - SPS Limonka II

g.21.00 II Liga: Ejsmond Club - Studio Prime JBG

g.20.30 I Liga: Bracia - Baza

g.21.30 I Liga: KM PSP Gdynia - ZIP Gdynia

11

10-2018

czwartek

 

12

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: Invest Klima - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Arex Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Dellner Components - dmuchane.pl

g.19.30 I Liga: Corona 1999 - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: Rukola - Maximus24

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [102]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

g.19.00 III Liga: Alexander - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: AGSP - SPS Limonka II

g.18.30 III Liga: Progress Team - Dellner Components

g.19.30 III Liga: #poprostu bistro - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: dmuchane.pl - HG Solutions

g.21.30 III Liga: Arex Gdynia - Invest Klima

12

12-2018

środa

g.20.30 I Liga: My Na Sianie - Maximus24

g.21.00 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.00 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.30 II Liga: SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Orange Team - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Ejsmond Club - SKM Gdynia

13

12-2018

czwartek

19.00 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.18.30 III Liga: Progress Team - HG Solutions

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - AGSP

g.21.30 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Rebels AiC

14

12-2018

piątek

g.18.30 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.19.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)

g.20.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) - Rukola (4 miejsce I Liga)

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1368, wczoraj: 521
ogółem: 3 047 897

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6