Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Puchar Polski: Na wiosnę NL6 zagra z Jantarem Ustka!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-10-25 13:33

Znamy już rywala Nadmorskiej Ligi Szóstek w rozgrywkach o Puchar Polski! Nasz zespół zmierzy się w kwietniu 2019 roku z JANTAREM USTKA! W przypadku awansu w ćwierćfinale czekać będzie zwycięzca z pary Pomezania Malbork - Gryf Słupsk! 

- Tak naprawdę dla nas już sama obecność wśród 16 drużyn województwa Pomorskiego jest dużym sukcesem - mówi  Łukasz Krzemiński. - Lost zdecydował, że zagramy z Jantarem Ustka. Cieszy nas, że kolejny raz zmierzymy się z zespołem, którego jeszcze na obiekcie CHECZY nie gościliśmy. Czeka nas na pewno fajny mecz i tylko trochę szkoda, że trzeba na niego czekać do kwietnia. 

W rozwinięciu wiadomości zestaw par 1/8 Pucharu Polski! 

Losowanie 1/8 Pucharu Polski

 

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia wyniki losowania par 1/8 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

 

 

Od 1/8 finału PP w rozgrywkach bierze udział szesnaście drużyn (osiem - Gdańsk, cztery - Słupsk, cztery - Malbork). Rozgrywki prowadzone są systemem pucharowym, a zespoły zostają zakwalifikowane numerycznie w wyniku losowania przeprowadzonego przez organ prowadzący rozgrywki.  W nawiasie podany jest wylosowany numer drużyny.

Mecze zaplanowane są na kwiecień 2019 roku (konkretny termin zostanie podany po akceptacji harmonogramu rozgrywek przez Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej).


PP - 1 Radunia II Stężyca (2) - Czarni Pruszcz Gdański (1)
PP - 2 Start Miastko (4) - Grom Nowy Staw (3)
PP - 3 Zenit Łęczyce (6) - Anioły Garczegorze (5)
PP - 4 GKS Kolbudy (8) - Radunia Stężyca (7)
PP - 5 Pomezania Malbork (10) - Gryf Słupsk SA (9)
PP - 6 Nadmorska Liga Szóstek (11) - Jantar Ustka (12)
PP - 7 Spójnia Sadlinki (13) - Powiśle Dzierzgoń (14)
PP - 8 Stolem Gniewino (15) - Lechia II Gdańsk (16)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [61]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 376, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 220

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6