Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Trzy dni grania i krótka przerwa w rozgrywkach

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-10-28 08:11

Przed nami skrócony tydzień rywalizacji w rozgrywkach Nadmorskiej Ligi 6. Zagramy w poniedziałek, wtorek i środę, a następnie czeka nas przerwa do 5 listopada związana z przypadającym na czwartek dniem Wszystkich Świętych. 
Nie znaczy to, że zabraknie emocji i ciekawych meczów! Ekstraklasa we wtorek zagra już po podziale na grupy i tak jak zapowiadaliśmy w grupie mistrzowskiej każdy mecz zapowiada się pasjonująco! Classic zagra z Rol Ryżem, a Dziki West spróbuje zrewanżować się DT City za porażkę z ostatniej kolejki sezonu zasadniczego. 
W środę mecz na szczycie II Ligi, w którym zagrają SKM Gdynia i Sporting Orłowo, a zmagania rozpoczniemy w poniedziałek od pasjonującego starcia Bazy z KM PSP Gdynia! 

30

10-2018

wtorek

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Bracia

g.19.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny- Koneser

g.19.30: Ekstraklasa: 7 miejsce - KP Grabówek (8 miejsce)

g.20.00: Ekstraklasa: 6 miejsce - FC Babilon United (9 miejsce)

g.21.00: Ekstraklasa: FC Chylonia (5 miejsce) - Joga Bonito (10 miejsce)

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia - Rol Ryż

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: DT City - Dziki West

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [68]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

31

10-2018

środa

g.19.30 II Liga: PROMOTION 360* - Bastion

g.21.30 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.30 II Liga: Awaria - Śledzie

g.20.00 II Liga: SKM Gdynia - Sporting Orłowo

g.21.00 II Liga: Bękarty - Prawie Jak Piłkarze

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 411, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 255

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6