Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Listopadowe granie czas zacząć! Liga + Puchar NL6

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-11-03 09:08

Przed nami pełen tydzień grania i na pewno emocji w rozgrywkach Nadmorskiej Ligi 6 !
Od poniedziałku mecze ligowe oraz mecze Pucharu NL6! Tu szczególnie w piątek czekają nas bardzo ciekawe pojedynki i jak znamy historię niespodzianek nie zabraknie! 
Na GRAFICE przedstawiamy WYBRANE MECZE z najbliższego tygodnia. Szczególnie zwracamy uwagę na poniedziałkowy HIT w I Lidze i wtorkowy w Ekstraklasie.

W rozwinięciu wiadomości dokładna rozpiska meczów na najbliższy tydzień. 

05

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: EPO - Jastrzębie Gdynia

g.20.00 III Liga: AGSP - Arex Gdynia

g.21.00 III Liga: dmuchane.pl - Invest Klima

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Nevada Gdynia

g.21.30 I Liga: Bad Boys - FC Nankatsu

06

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Bastion - SPS Limonka

g.20.00 II Liga: Awaria - Ejsmond Club

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 II Liga: Śledzie - Sporting Orłowo

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia - Dziki West

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: DT City - Rol Ryż

07

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: TRANS-NAUTA - Dellner Components

g.20.00 III Liga: SPS Limonka II - HG Solutions

g.18.30 III Liga: Rebels AiC - Alexander

g.19.30 III Liga: #poprostu bistro - JIM-DRUK

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Arex Gdynia - Progress Team

g.20.30 I Liga: Baza - Koneser

g.21.30 I Liga: Bracia - Corona 1999

08

11-2018

czwartek

g.19.00 II Liga: Bękarty - PROMOTION 360*

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - VGL Group

g.21.00 II Liga: JNT - Promil Gdynia

g.18.30 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - WS Stumet

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - JR Pogórze

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: FC Chylonia - FC Babilon United

09

11-2018

piątek

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - Progress Team

g.19.30 I Liga: Maximus24 - KM PSP Gdynia

g.20.30 I Liga: ZIP Gdynia - Młody JR Pogórze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: My Na Sianie - DT City

g.21.00 Puchar NL6 1 runda: Rukola - SKM Gdynia

g.21.30 Puchar NL6 1 runda: Awaria - Sporting Orłowo

g.19.00 Puchar NL6 1 runda: Nevada Gdynia - Joga Bonito

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: HG Solutions - Bracia

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [140]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

30

01-2019

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 474, wczoraj: 1266
ogółem: 3 099 729

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6


 

Reklama