Zgodnie z zapowiedzią publikujemy TERMINY MECZÓW PRZEŁOŻONYCH oraz poprawione TERMINY MECZÓW 1 rundy PUCHARU NL6!
Wprowadzone przez nas zmiany są spowodowane: już wcześniej przełożonymi meczami oraz podaniem przez Ekstraklasę SA informacji, iż dwa kolejne mecze Arki Gdynia zostaną rozegrane w poniedziałki (26.11 i 10.12). Z tego powodu mecze z tego dnia zostały przeniesione na inne terminy.
To spowodowało jednocześnie konieczność zmian terminów innych meczów. Mamy nadzieję jednak, że udało nam się tak przygotować terminarz, aby zadowolić wszystkie ( a przynajmniej zdecydowaną większość) zespołów :)
PROSIMY wszystkie zespoły o dokładne zapoznanie się z TERMINARZEM! W razie pytań lub wątpliwości (błędów) prosimy o informację e-mailową lub SMS. W rozwinięciu wiadomości publikujemy terminy WSZYSTKICH MECZÓW, które pozostały jeszcze do rozegrania w sezonie JESIEŃ 2018!
EKSTRAKLASA
3 kolejka
(13 listopada- wtorek)
g.20.30 Rol Ryż - Dziki West
g.21.30 DT City - Classic Gdynia
4 kolejka
(20 listopada- wtorek)
g.20.30 Rol Ryż - Classic Gdynia
g.21.30 Dziki West - DT City
5 kolejka
(27 listopada- wtorek)
g.20.30 Rol Ryż - DT City
g.21.30 Dziki West - Classic Gdynia
6 kolejka
(5 grudnia - środa)
g.20.30 Dziki West - Rol Ryż
g.21.30 Classic Gdynia - DT City
3 KOLEJKA:
(13 listopada- wtorek)
g.19.30: FC Chylonia (5 miejsce) - KP Grabówek (8 miejsce)
g.20.00: Salos Rumia (6 miejsce) - Joga Bonito (10 miejsce)
g.21.00: JR Pogórze (7 miejsce) - FC Babilon United (9 miejsce)
4 KOLEJKA:
(22 listopada- czwartek)
g.19.30: Salos Rumia (6 miejsce) - KP Grabówek (8 miejsce)
g.20.30: Joga Bonito (10 miejsce) - FC Babilon United (9 miejsce)
g.21.30: JR Pogórze (7 miejsce) - FC Chylonia (5 miejsce)
5 KOLEJKA:
(29 listopada - czwartek)
g.19.30: FC Babilon United (9 miejsce) - KP Grabówek (8 miejsce)
g.20.30: Salos Rumia (6 miejsce) - FC Chylonia (5 miejsce)
g.21.30: JR Pogórze (7 miejsce) - Joga Bonito (10 miejsce)
I LIGA
1 | 2018-11-21 | Młody JR Pogórze | | Maximus24 | 21:30 |
5 | 2018-11-27 | Chłopcy z Ferajny | | FC Nankatsu | 18:30 |
5 | 2018-12-07 | My Na Sianie | | Baza | 19:30 |
6 | 2018-12-12 | My Na Sianie | | Maximus24 | 20:30 |
7 | 2018-11-21 | Chłopcy z Ferajny | | Bracia | 18:30 |
8 | 2018-12-05 | Rukola | | Maximus24 | 20:00 |
10 | 2018-11-27 | Bracia | | My Na Sianie | 18:00 |
10 | 2018-12-05 | KM PSP Gdynia | | Chłopcy z Ferajny | 19:30 |
11 | 2018-12-05 | My Na Sianie | | Bad Boys | 18:30 |
12 | 2018-11-30 | Maximus24 | | KM PSP Gdynia | 21:30 |
13 | 2018-11-12 | My Na Sianie | | KM PSP Gdynia | 19:30 |
13 | 2018-11-12 | FC Nankatsu | | Latarnik Choczewo | 20:30 |
13 | 2018-11-12 | Bad Boys | | Corona 1999 | 21:30 |
13 | 2018-11-14 | Baza | | Nevada Gdynia | 19:30 |
13 | 2018-11-14 | Bracia | | Rukola | 20:30 |
13 | 2018-11-14 | Chłopcy z Ferajny | | ZIP Gdynia | 21:30 |
13 | 2018-11-16 | Maximus24 | | Koneser | 19:30 |
14 | 2018-11-19 | Nevada Gdynia | | Maximus24 | 19:30 |
14 | 2018-11-19 | Latarnik Choczewo | | Corona 1999 | 20:30 |
14 | 2018-11-19 | Bad Boys | | Rukola | 21:30 |
14 | 2018-11-21 | Koneser | | My Na Sianie | 19:30 |
14 | 2018-11-21 | Baza | | ZIP Gdynia | 20:30 |
14 | 2018-11-23 | Młody JR Pogórze | | Chłopcy z Ferajny | 19:30 |
14 | 2018-11-23 | KM PSP Gdynia | | FC Nankatsu | 20:30 |
15 | 2018-11-28 | Baza | | Młody JR Pogórze | 19:30 |
15 | 2018-11-28 | KM PSP Gdynia | | Corona 1999 | 20:30 |
15 | 2018-11-28 | Maximus24 | | ZIP Gdynia | 21:30 |
15 | 2018-11-30 | My Na Sianie | | Nevada Gdynia | 18:30 |
15 | 2018-11-30 | Rukola | | Latarnik Choczewo | 20:30 |
15 | 2018-11-30 | Bad Boys | | Bracia | 18:00 |
15 | 2018-11-30 | FC Nankatsu | | Koneser | 19:30 |
II LIGA
5 | 2018-12-06 | VGL Group | | WS Stumet | 19:30 |
5 | 2018-12-06 | Ejsmond Club | | SKM Gdynia | 20:30 |
6 | 2018-12-06 | Awaria | | JNT | 19:00 |
8 | 2018-12-06 | PROMOTION 360* | | Bastion | 20:00 |
8 | 2018-12-12 | JNT | | VGL Group | 21:00 |
10 | 2018-12-12 | Awaria | | Promil Gdynia | 20:00 |
12 | 2018-11-12 | PROMOTION 360* | | Sporting Orłowo | 18:30 |
12 | 2018-11-12 | Awaria | | Bastion | 19:00 |
12 | 2018-11-12 | VGL Group | | Promil Gdynia | 20:00 |
12 | 2018-11-12 | JNT | | Ejsmond Club | 21:00 |
12 | 2018-11-13 | SPS Limonka | | Prawie Jak Piłkarze | 18:00 |
12 | 2018-11-13 | Śledzie | | Orange Team Gdynia | 19:00 |
12 | 2018-11-13 | Studio Prime JBG | | Bękarty | 18:30 |
13 | 2018-11-20 | Orange Team Gdynia | | Sporting Orłowo | 19:30 |
13 | 2018-11-20 | Prawie Jak Piłkarze | | Awaria | 19:00 |
13 | 2018-11-20 | Ejsmond Club | | VGL Group | 20:00 |
13 | 2018-11-20 | SKM Gdynia | | SPS Limonka | 21:00 |
13 | 2018-11-22 | Bastion | | JNT | 18:30 |
13 | 2018-11-22 | Bękarty | | WS Stumet | 19:00 |
13 | 2018-11-22 | Promil Gdynia | | Śledzie | 20:00 |
13 | 2018-11-22 | Studio Prime JBG | | PROMOTION 360* | 21:00 |
14 | 2018-11-27 | SPS Limonka | | Bękarty | 19:30 |
14 | 2018-11-27 | JNT | | Prawie Jak Piłkarze | 19:00 |
14 | 2018-11-27 | Studio Prime JBG | | Sporting Orłowo | 20:00 |
14 | 2018-11-27 | Śledzie | | Ejsmond Club | 21:00 |
14 | 2018-11-29 | WS Stumet | | PROMOTION 360* | 18:30 |
14 | 2018-11-29 | VGL Group | | Bastion | 19:00 |
14 | 2018-11-29 | Awaria | | SKM Gdynia | 20:00 |
14 | 2018-11-29 | Orange Team Gdynia | | Promil Gdynia | 21:00 |
15 | 2018-12-04 | Sporting Orłowo | | Promil Gdynia | 19:30 |
15 | 2018-12-04 | Prawie Jak Piłkarze | | VGL Group | 18:30 |
15 | 2018-12-04 | SKM Gdynia | | JNT | 20:30 |
15 | 2018-12-04 | Ejsmond Club | | Orange Team Gdynia | 21:30 |
15 | 2018-12-04 | PROMOTION 360* | | SPS Limonka | 18:00 |
15 | 2018-12-04 | Awaria | | Bękarty | 19:00 |
15 | 2018-12-04 | WS Stumet | | Studio Prime JBG | 20:00 |
15 | 2018-12-04 | Bastion | | Śledzie | 21:00 |
III LIGA
4 | 2018-11-19 | JIM-DRUK | | Progress Team | 18:30 |
4 | 2018-12-06 | Rebels AiC | | Dellner Components | 18:30 |
5 | 2018-12-05 | dmuchane.pl | | AGSP | 21:00 |
5 | 2018-12-05 | Arex Gdynia | | HG Solutions | 18:00 |
8 | 2018-12-12 | TRANS-NAUTA | | AGSP | 19:30 |
8 | 2018-12-12 | Progress Team | | HG Solutions | 19:00 |
9 | 2018-12-12 | Iskra Gdynia | | dmuchane.pl | 21:30 |
11 | 2018-11-14 | JIM-DRUK | | dmuchane.pl | 18:30 |
11 | 2018-11-14 | #poprostu bistro | | TRANS-NAUTA | 19:00 |
11 | 2018-11-14 | Alexander | | Dellner Components | 20:00 |
11 | 2018-11-14 | AGSP | | HG Solutions | 21:00 |
11 | 2018-11-16 | Jastrzębie Gdynia | | SPS Limonka II | 18:30 |
11 | 2018-11-16 | Arex Gdynia | | Rebels AiC | 20:30 |
11 | 2018-11-16 | Iskra Gdynia | | Invest Klima | 20:00 |
11 | 2018-11-16 | Progress Team | | EPO | 21:00 |
12 | 2018-11-19 | Rebels AiC | | HG Solutions | 19:00 |
12 | 2018-11-19 | AGSP | | Jastrzębie Gdynia | 20:00 |
12 | 2018-11-19 | #poprostu bistro | | Alexander | 21:00 |
12 | 2018-11-21 | Invest Klima | | JIM-DRUK | 19:00 |
12 | 2018-11-21 | dmuchane.pl | | TRANS-NAUTA | 20:00 |
12 | 2018-11-21 | Progress Team | | SPS Limonka II | 21:00 |
12 | 2018-11-23 | Dellner Components | | Arex Gdynia | 19:00 |
12 | 2018-11-23 | EPO | | Iskra Gdynia | 20:00 |
13 | 2018-11-28 | HG Solutions | | Dellner Components | 18:00 |
13 | 2018-11-28 | Alexander | | dmuchane.pl | 21:00 |
13 | 2018-11-28 | Jastrzębie Gdynia | | Rebels AiC | 18:30 |
13 | 2018-11-28 | Invest Klima | | TRANS-NAUTA | 19:00 |
13 | 2018-11-28 | Iskra Gdynia | | JIM-DRUK | 20:00 |
13 | 2018-11-30 | Progress Team | | AGSP | 21:00 |
13 | 2018-11-30 | EPO | | SPS Limonka II | 19:00 |
13 | 2018-11-30 | Arex Gdynia | | #poprostu bistro | 20:00 |
14 | 2018-12-03 | Dellner Components | | Jastrzębie Gdynia | 18:00 |
14 | 2018-12-03 | JIM-DRUK | | TRANS-NAUTA | 19:00 |
14 | 2018-12-03 | dmuchane.pl | | Arex Gdynia | 20:00 |
14 | 2018-12-03 | Invest Klima | | Alexander | 21:00 |
14 | 2018-12-03 | Rebels AiC | | Progress Team | 18:30 |
14 | 2018-12-03 | #poprostu bistro | | HG Solutions | 19:30 |
14 | 2018-12-03 | AGSP | | EPO | 20:30 |
14 | 2018-12-03 | Iskra Gdynia | | SPS Limonka II | 21:30 |
15 | 2018-12-11 | EPO | | Rebels AiC | 18:00 |
15 | 2018-12-11 | Alexander | | JIM-DRUK | 19:00 |
15 | 2018-12-11 | Iskra Gdynia | | TRANS-NAUTA | 20:00 |
15 | 2018-12-11 | AGSP | | SPS Limonka II | 21:00 |
15 | 2018-12-11 | Progress Team | | Dellner Components | 18:30 |
15 | 2018-12-11 | #poprostu bistro | | Jastrzębie Gdynia | 19:30 |
15 | 2018-12-11 | Arex Gdynia | | Invest Klima | 21:30 |
15 | 2018-12-11 | dmuchane.pl | | HG Solutions | 20:30 |
PUCHAR NL6:
ZIP Gdynia - Babilon United (16 listopada, piątek g.21.30)
Młody JR - Baza (16 listopada, piątek g.19.00)
PROMOTION-PL.COM - WS Stumet (20 listopada, wtorek g.18.00)
Śledzie - JNT (20 listopada, wtorek g.18.30)
Dellner Components - Classic (21 listopada, środa g.18.30)
Rol Ryż - Salos Rumia (23 listopada, piątek g.21.30)
VGL Group - TRANS NAUTA (23 listopada, piątek g.18.00)
Corona 1999 - JR Pogórze (23 listopada, piątek g.21.00)
Koneser Gdynia - JIM DRUK (23 listopada, piątek g.18.30)
Orange Team - Bastion Gdynia (12 grudnia, środa 18.30)
Latarnik Choczewo - Rebels AiC (7 grudnia, piątek g.19.00)
FC Nankatsu - SPS Limonka (6 grudnia, czwartek g.21.00)
Promil Gdynia - Bad Boys (7 grudnia, piątek g.20.00)
#poprostu bistro - Dziki West (7 grudnia, piątek g.20.30)
dmuchane.pl - Iskra Gdynia (7 grudnia, piątek g.21.00)
Ejsmond Club - AGSP (7 grudnia, piątek g.21.30)
My Na Sianie - DT City (12 grudnia, środa g.21.30)