Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Końcówka sezonu - sprawdźcie TERMINARZ!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-11-26 11:40

Informacyjnie przekazujemy dokładną rozpiskę meczów pozostałych do rozegrania do końca sezonu JESIEŃ 2018! 

Po rozegraniu meczów w tym tygodniu poinformujemy w jakie dni rozegrane zostaną mecze barażowe. Prosimy o dostosowanie się do podanych terminów! Daty zostały tak wyznaczone, aby drużyny nie miały zbyt dużej liczby meczów w krótkim odstępie czasu. 

Po konsultacji pomiędzy zespołami Latarnik Choczewo i Rukola dowiemy się na jaki termin ten mecz zostanie wyznaczony. 

EKSTRAKLASA gr mistrzowska

5 kolejka
(27 listopada- wtorek)
g.20.30 Rol Ryż - DT City
g.21.30 Dziki West - Classic Gdynia

 

6 kolejka
(5 grudnia - środa)
g.20.30 Dziki West - Rol Ryż
g.21.30 Classic Gdynia - DT City

 

EKSTRAKLASA gr spadkowa

5 KOLEJKA: 
(29 listopada - czwartek)

g.19.30: FC Babilon United (9 miejsce) - KP Grabówek (8 miejsce)
g.20.30: Salos Rumia (6 miejsce) - FC Chylonia (5 miejsce)
 g.21.30: JR Pogórze (7 miejsce)  - Joga Bonito (10 miejsce)

 


I LIGA

2018-11-30 ZIP Gdynia   Corona 1999 20:30
2018-11-27 Chłopcy z Ferajny   FC Nankatsu 18:30
2018-12-07 My Na Sianie   Baza 19:30
2018-12-12 My Na Sianie   Maximus24 20:30
2018-12-05 Rukola   Maximus24 20:00
10  2018-11-27 Bracia   My Na Sianie 18:00
10  2018-12-05 KM PSP Gdynia   Chłopcy z Ferajny 19:30
11  2018-12-05 My Na Sianie   Bad Boys 18:30
12  2018-11-30 Maximus24   KM PSP Gdynia 21:30
14  2018-12-13 Młody JR Pogórze   Chłopcy z Ferajny 19:00
 
15    Chłopcy z Ferajny   pauza ---
15  2018-11-28 Baza   Młody JR Pogórze 19:30
15  2018-11-28 KM PSP Gdynia   Corona 1999 20:30
15  2018-11-28 Maximus24   ZIP Gdynia 21:30
15  2018-11-30 My Na Sianie   Nevada Gdynia 18:30
15  2018-11-30 Rukola   Latarnik Choczewo 20:30
15  2018-11-30 Bad Boys   Bracia 18:00
15  2018-11-30 FC Nankatsu   Koneser 19:30

 


II LIGA

2018-12-06 VGL Group   WS Stumet 19:30
2018-12-06 Ejsmond Club   SKM Gdynia 20:30
2018-12-06 Awaria   JNT 19:00
2018-12-06 PROMOTION 360*   Bastion 20:00
2018-12-12 JNT   VGL Group 21:00
10  2018-12-12 Awaria   Promil Gdynia 20:00
12  2018-12-07 SPS Limonka   Prawie Jak Piłkarze 18:00
14  2018-11-27 SPS Limonka   Bękarty 19:30
14  2018-11-27 JNT   Prawie Jak Piłkarze 19:00
14  2018-11-27 Studio Prime JBG   Sporting Orłowo 20:00
14  2018-11-27 Śledzie   Ejsmond Club 21:00
14  2018-11-29 WS Stumet   PROMOTION 360* 18:30
14  2018-11-29 VGL Group   Bastion 19:00
14  2018-11-29 Awaria   SKM Gdynia 20:00
14  2018-11-29 Orange Team Gdynia   Promil Gdynia 21:00
 
15  2018-12-04 Sporting Orłowo   Promil Gdynia 19:30
15  2018-12-04 Prawie Jak Piłkarze   VGL Group 18:30
15  2018-12-04 SKM Gdynia   JNT 20:30
15  2018-12-04 Ejsmond Club   Orange Team Gdynia 21:30
15  2018-12-04 PROMOTION 360*   SPS Limonka 18:00
15  2018-12-04 Awaria   Bękarty 19:00
15  2018-12-04 WS Stumet   Studio Prime JBG 20:00
15  2018-12-04 Bastion   Śledzie 21:00

 


III LIGA

2018-12-06 Rebels AiC   Dellner Components 18:30
2018-12-05 dmuchane.pl   AGSP 21:00
2018-12-05 Arex Gdynia   HG Solutions 18:00
2018-12-14 HG Solutions   Jastrzębie Gdynia 18:30
2018-12-13 TRANS-NAUTA   AGSP 19:30
2018-12-13 Progress Team   HG Solutions 18:30
2018-12-13 Iskra Gdynia   dmuchane.pl 21:30
13  2018-11-28 HG Solutions   Dellner Components 18:00
13  2018-11-28 Alexander   dmuchane.pl 21:00
13  2018-11-28 Jastrzębie Gdynia   Rebels AiC 18:30
13  2018-11-28 Invest Klima   TRANS-NAUTA 19:00
13  2018-11-28 Iskra Gdynia   JIM-DRUK 20:00
13  2018-11-30 Progress Team   AGSP 21:00
13  2018-11-30 EPO   SPS Limonka II 19:00
13  2018-11-30 Arex Gdynia   #poprostu bistro 20:00
 
14  2018-12-03 Dellner Components   Jastrzębie Gdynia 18:00
14  2018-12-03 JIM-DRUK   TRANS-NAUTA 19:00
14  2018-12-03 dmuchane.pl   Arex Gdynia 20:00
14  2018-12-03 Invest Klima   Alexander 21:00
14  2018-12-03 Rebels AiC   Progress Team 18:30
14  2018-12-03 #poprostu bistro   HG Solutions 19:30
14  2018-12-03 AGSP   EPO 20:30
14  2018-12-03 Iskra Gdynia   SPS Limonka II 21:30
 
15  2018-12-11 EPO   Rebels AiC 18:00
15  2018-12-11 Alexander   JIM-DRUK 19:00
15  2018-12-11 Iskra Gdynia   TRANS-NAUTA 20:00
15  2018-12-11 AGSP   SPS Limonka II 21:00
15  2018-12-11 Progress Team   Dellner Components 18:30
15  2018-12-11 #poprostu bistro   Jastrzębie Gdynia 19:30
15  2018-12-11 Arex Gdynia   Invest Klima 21:30
15  2018-12-11 dmuchane.pl   HG Solutions 20:30

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [213]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

g.19.00 III Liga: Alexander - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: AGSP - SPS Limonka II

g.18.30 III Liga: Progress Team - Dellner Components

g.19.30 III Liga: #poprostu bistro - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: dmuchane.pl - HG Solutions

g.21.30 III Liga: Arex Gdynia - Invest Klima

12

12-2018

środa

g.20.30 I Liga: My Na Sianie - Maximus24

g.21.00 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.00 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.30 II Liga: SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Orange Team - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Ejsmond Club - SKM Gdynia

13

12-2018

czwartek

19.00 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.18.30 III Liga: Progress Team - HG Solutions

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - AGSP

g.21.30 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Rebels AiC

14

12-2018

piątek

g.18.30 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.19.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)

g.20.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) - Rukola (4 miejsce I Liga)

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1360, wczoraj: 521
ogółem: 3 047 889

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6