Nowy partner NL6 zaprasza do KONKURSU !!!

• autor: Ł.Krzemiński, 2018-12-01 14:22

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że oficjalnym partnerem Nadmorskiej Ligi Szóstek została firma FLETT NUMBER ONE zajmująca się wynajmem samochodów! Witamy na pokładzie - a nasz nowy partner od razu ma dla WAS przygotowaną niespodziankę w postaci KONKURSU !!!

Co należy zrobić?
1. konkurs umieściliśmy na naszym profilu na FACEBOOKU >>
2. trzeba spełnić dwa warunki:

a) poprawnie w komentarzu napisać jaki samochód widnieje na zamieszczonej poniżej grafice? (należy podać markę i model)
b) należy polubić profil FLETT NUMBER ONE >>

Co można wygrać ?

- Nasz partner przygotował wyjątkową niespodziankę! Dla osoby, która spełni wszystkie wymogi konkursu UDOSTĘPNI za 1 zł ekskluzywny samochód np. BMW X5, Mercedes A lub VOLVO XC60 do dowolnego testowania przez dwa dni!
(data wynajmu zostanie indywidualnie ustalona z przedstawicielami FLEET NUMBER ONE)
Jeśli liczba osób, które spełnią oba warunki będzie większa wtedy organizator konkursu przeprowadzi rundę dodatkową! Odbędzie się ona 11 grudnia we wtorek na obiekcie sportowym CHECZ o godzinie 19.30. Osoby biorące udział w dodatkowej rozgrywce będą musiał trafić z połowy boiska piłką w poprzeczkę bramki! (szczegółowe zasady dogrywki organizator poda zainteresowanym osobom).

ZAPRASZAMY do zabawy! KONKURS potrwa dokładnie TYDZIEŃ, czyli zakończy się w w sobotę 8 grudnia o godzinie 15.00 !
Natomiast w rozwinięciu wiadomości wszystkie informacje na temat naszego nowego partnera. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i skorzystania z oferty FLEET NUMBER ONE !

O NAS

Fleet Number One to nowa marka na rynku wynajmu samochodów zbudowana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Naszym celem jest stać się numerem 1 wśród Klientów. Dysponujemy flotą kilkuset samochodów marki premium, a także pojazdów użytkowych i busów.

Oferujemy w pełni indywidualną obsługę Klienta zapewniając kompleksowe działania – od doradztwa, przez wynajem samochodu, po jego serwisowanie i wymianę opon na czas, wraz z ich przechowywaniem. Gwarantujemy, że nasze pojazdy są zawsze w pełni przygotowane do jazdy, sprawdzone i bezpieczne.

MISJA

Powołaliśmy markę Fleet Number One, aby zapewnić Klientom mobilność na najwyższym poziomie. W nazwie firmy zawarliśmy deklarację naszego celu i naszą misję. Chcemy być najlepszą wypożyczalnią dla wszystkich ceniących mobilność, wygodę i swój czas. Propagujemy styl życia oparty na czerpaniu radości z użytkowania komfortowego samochodu, zamiast jego posiadania. Naszym celem jest budowanie partnerskich relacji z Klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu i uczciwości.

Nieustannie doskonalimy naszą ofertę, szkolimy i rozwijamy naszych Pracowników oraz rozbudowujemy flotę samochodów, gwarantując najwyższy poziom jakości obsługi. Mamy świadomość, że świadczone przez nas usługi wymagają pełnej transparentności i uczciwości wobec Klientów i kontrahentów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

• Entuzjazm i nastawienie na cel: Flota Numer 1!
  • Szybkość – samochody są dostępne od ręki.
  • Wygoda – brak uciążliwych procedur towarzyszących zakupowi na kredyt lub leasingowi.
  • Kompleksowość – zadbamy o ubezpieczenie, pełen serwis, naprawę ewentualnych szkód.
  • Indywidualność – oferta dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb, lub Twojej firmy.
  • Doświadczenie – nasi pracownicy są związani z branżą samochodową od lat. Optymalnie konstruują flotę, wspomagając politykę flotową Twojej firmy.
  • Elastyczność – w trakcie trwania kontraktu możesz zmienić jego czas i oddać wcześniej samochód, zamienić go lub wynająć dodatkowy w miarę rosnących potrzeb.
  • Wyjątkowość – możesz zamówić wybrany przez Ciebie pojazd, zarówno ten dostępny w salonie samochodowym, jak do produkcji z uwzględnieniem wszystkich dostępnych opcji. W okresie oczekiwania na wybrany przez Ciebie pojazd, zapewniamy samochód przedkontraktowy.

g.19.00 III Liga: Alexander - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - TRANS-NAUTA