Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Co już wiemy w LIGACH? Kiedy baraże?

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-12-02 10:00

Mimo tego, iż rozpoczął się grudzień to przed nami najbardziej gorący okres w rozgrywkach Nadmorskiej Ligi Szóstek! W środę poznamy MISTRZA NL6, ale czekamy też na rozstrzygnięcia w innych ligach! 

W rozwinięciu wiadomości prezentujemy to co jest już wiadome i jakie mogą jeszcze zapaść rozstrzygnięcia. 

Publikujemy także terminy meczów barażowych! 
Chcielibyśmy także już teraz podziękować zespołom, które zakończyły już sezon JESIEŃ 2018 za wspólną rywalizację! Wkrótce informacja o rozgrywkach zimowych i oficjalnym zakończeniu sezonu!

ROZSTRZYGNIĘCIA w sezonie JESIEŃ 2018:


EKSTRAKLASA:
1. Classic Gdynia lub DT City
2. Classic Gdynia lub DT City
3. Rol Ryż

8. KP Grabówek - baraż
9. Salos Rumia - baraż
10. Joga Bonito - spadek 


I LIGA:
1. Nevada Gdynia - awans
2. KP PSP Gdynia - awans (możliwe jeszcze 3 miejsce)
3. Chłopcy z ferajny - awans (możliwe jeszcze 2 miejsce)
4. Rukola - baraż (możliwe jeszcze 5 miejsce - zależy od wyników Maximus24)
5. Baza lub Maximus24 (zależy od wyników Maximus24)

13. ZIP Gdynia - baraż
14. Bracia - baraż
15. Corona 1999 - spadek


II LIGA:*
1. SKM Gdynia - awans (możliwe inne miejsce)
2. Śledzie - awans (możliwe inne miejsce)
3. 
4.
5.
6.

13.
14.
15. 
16. Promil Gdynia - spadek
*możliwych jeszcze kilkanaście wariantów (szczegóły publikować będziemy na bieżąco)

III LIGA:*
1. AGSP - awans (możliwe inne miejsce)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
*możliwych jeszcze kilkanaście wariantów (szczegóły publikować będziemy na bieżąco)

 



BARAŻE sezon JESIEŃ 2018

o EKSTRAKLASĘ:
(14 grudnia - piątek)

g.19.30: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - (5 miejsce I Liga)
g.20.30: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) -  (4 miejsce I Liga)

o I LIGE:
(14 grudnia - piątek)
g.20.00: ZIP GDYNIA (13 miejsce I Liga) - (6 miejsce II Liga)
g.21.00: BRACIA (14 miejsce I Liga) - (5 miejsce II Liga)

o II LIGĘ:
(17 grudnia - poniedziałek)
g.20.00: (13 miejsce II Liga) - (7 miejsce III Liga)
g.21.00: (14 miejsce II Liga) - (6 miejsce III Liga)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [91]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

g.19.00 III Liga: Alexander - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: AGSP - SPS Limonka II

g.18.30 III Liga: Progress Team - Dellner Components

g.19.30 III Liga: #poprostu bistro - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: dmuchane.pl - HG Solutions

g.21.30 III Liga: Arex Gdynia - Invest Klima

12

12-2018

środa

g.20.30 I Liga: My Na Sianie - Maximus24

g.21.00 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.00 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.30 II Liga: SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Orange Team - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Ejsmond Club - SKM Gdynia

13

12-2018

czwartek

19.00 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.18.30 III Liga: Progress Team - HG Solutions

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - AGSP

g.21.30 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Rebels AiC

14

12-2018

piątek

g.18.30 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.19.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)

g.20.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) - Rukola (4 miejsce I Liga)

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1381, wczoraj: 521
ogółem: 3 047 910

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6