Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Mistrza już znamy, a jaka sytuacja w innych ligach?

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-12-06 08:38

Zapadają ostateczne rozstrzygnięcia w poszczególnych ligach! Wiemy już, że mistrzem została drużyna CLASSIC GDYNIA, która ten tytuł wywalczył po raz siódmy i za co należą jej się ogromne słowa uznania i GRATULACJE ! 
Natomiast w innych ligach również zapadają ostateczne rozstrzygnięcia! Szczegóły w rozwinięciu wiadomości wraz z parami barażowymi (tymi, które już znamy - baraże o I Ligę przesunięte na poniedziałek 17 grudnia!). 
Wiemy już, że w Ekstraklasie na wiosnę grać będą Nevada Gdynia, Chłopcy z Ferajny i KM PSP Gdynia, a na zaplecze elity awans wywalczyły m.in. Śledzie, SKM Gdynia i Sporting Orłowo! 
Z III Ligi do II ligi promocję mają już zapewnioną AGSP i Arex Gdynia! 

ROZSTRZYGNIĘCIA w sezonie JESIEŃ 2018:


EKSTRAKLASA:
1. Classic Gdynia 
2. Classic Gdynia 
3. Rol Ryż

8. KP Grabówek - baraż
9. Salos Rumia - baraż
10. Joga Bonito - spadek 


I LIGA:
1. Nevada Gdynia - awans
2. Chłopcy z ferajny - awans
3. KP PSP Gdynia - awans
4. Rukola - baraż 
5. Baza - baraż

13. ZIP Gdynia - baraż
14. Bracia - baraż
15. Corona 1999 - spadek


II LIGA:
1. Śledzie - awans (możliwe inne miejsce)
2. JNT - (możliwe inne miejsce)
3. SKM Gdynia - awans (możliwe inne miejsce)
4. Sporting Orłowo - awans 
5. Ejsmond Club - baraż
6. SPS Limonka lub Prawie Jak Piłkarze 

13. VGL Group, Bastion - baraż
14. WS Stumet, VGL Group, Bastion - baraż
15. WS Stumet  lub VGL Group - spadek
16. Promil Gdynia - spadek


III LIGA:
1. AGSP - awans 
2. Arex Gdynia - awans
3. JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO
4. JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO lub Progress Team
5.  JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO lub Progress Team
6. JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO lub Progress Team
7. JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO, Progress Team, Alexander, Iskra Gdynia
 

 



BARAŻE sezon JESIEŃ 2018

o EKSTRAKLASĘ:
(14 grudnia - piątek)

g.19.30: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)
g.20.30: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) -  Rukola (4 miejsce I Liga)

o I LIGE:
(17 grudnia - poniedziałek)
g.20.30: ZIP GDYNIA (13 miejsce I Liga) - SPS Limonka lub Prawie Jak Piłkarze (6 miejsce II Liga)
g.21.30: BRACIA (14 miejsce I Liga) - Ejsmond Club (5 miejsce II Liga)

o II LIGĘ:
(17 grudnia - poniedziałek)
g.20.00: (13 miejsce II Liga) - (7 miejsce III Liga)
g.21.00: (14 miejsce II Liga) - (6 miejsce III Liga)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [127]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

12

12-2018

środa

g.20.30 I Liga: My Na Sianie - Maximus24

g.21.00 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.00 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.30 II Liga: SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Orange Team - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Ejsmond Club - SKM Gdynia

13

12-2018

czwartek

19.00 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.18.30 III Liga: Progress Team - HG Solutions

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - AGSP

g.21.30 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Rebels AiC

14

12-2018

piątek

g.18.30 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.19.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)

g.20.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) - Rukola (4 miejsce I Liga)

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 11, wczoraj: 1426
ogółem: 3 047 966

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6