Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

OSTATKI w NL6! W piątek i przyszły poniedziałek baraże!

  • autor: Ł.Krzemiński, 2018-12-09 11:28

Przed nami już OSTATNIE mecze w sezonie JESIEŃ 2018! Wtorkowe, środowe i czwartkowe mecze wskażą nam, które zespoły z II i III Ligi awansują lub spadną bezpośrednio, a kogo czekać będzie jeszcze gra w barażu! 
Te dla zespołów z II i III Ligi zaplanowaliśmy na poniedziałek 17 grudnia, natomiast dla ekip walczących o Ekstraklasę już na piątek 14 grudnia! 

W rozwinięciu wiadomości plan na tydzień oraz terminy meczów barażowych. 
Drużynom, które zakończyły granie w NL6 w ostatnim tygodniu składamy podziękowania za sportową rywalizację i wiele emocji! Wkrótce poinformujemy o planach na sezon WIOSNA 2019 oraz o terminie oficjalnego zakończenia sezonu! 

11

12-2018

wtorek

g.19.00 III Liga: Alexander - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: AGSP - SPS Limonka II

g.18.30 III Liga: Progress Team - Dellner Components

g.19.30 III Liga: #poprostu bistro - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: dmuchane.pl - HG Solutions

g.21.30 III Liga: Arex Gdynia - Invest Klima

12

12-2018

środa

g.20.30 I Liga: My Na Sianie - Maximus24

g.21.00 II Liga: JNT - VGL Group

g.20.00 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.30 II Liga: SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Orange Team - Bastion Gdynia

g.19.00 II Liga: Ejsmond Club - SKM Gdynia

13

12-2018

czwartek

19.00 I Liga: Młody JR Pogórze - Chłopcy z Ferajny

g.18.30 III Liga: Progress Team - HG Solutions

g.19.30 III Liga: TRANS-NAUTA - AGSP

g.21.30 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.20.30 III Liga: EPO - Rebels AiC

14

12-2018

piątek

g.18.30 III Liga: HG Solutions - Jastrzębie Gdynia

g.19.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)

g.20.30: BARAŻ o EKSTRAKLASĘ: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) - Rukola (4 miejsce I Liga)

 


BARAŻE sezon JESIEŃ 2018

o EKSTRAKLASĘ:
(14 grudnia - piątek)

g.19.30: KP GRABÓWEK (8 miejsce Ekstraklasa) - Baza (5 miejsce I Liga)
g.20.30: SALOS RUMIA (9 miejsce Ekstraklasa) -  Rukola (4 miejsce I Liga)

o I LIGE:
(17 grudnia - poniedziałek)
g.20.30: ZIP GDYNIA (13 miejsce I Liga) - SPS Limonka lub Prawie Jak Piłkarze (6 miejsce II Liga)
g.21.30: BRACIA (14 miejsce I Liga) - Ejsmond Club (5 miejsce II Liga)

o II LIGĘ:
(17 grudnia - poniedziałek)
g.20.00: (13 miejsce II Liga) - (7 miejsce III Liga)
g.21.00: (14 miejsce II Liga) - (6 miejsce III Liga)



 


ROZSTRZYGNIĘCIA w sezonie JESIEŃ 2018:


EKSTRAKLASA:
1. Classic Gdynia 
2. Classic Gdynia 
3. Rol Ryż

8. KP Grabówek - baraż
9. Salos Rumia - baraż
10. Joga Bonito - spadek 


I LIGA:
1. Nevada Gdynia - awans
2. Chłopcy z ferajny - awans
3. KP PSP Gdynia - awans
4. Rukola - baraż 
5. Baza - baraż

13. ZIP Gdynia - baraż
14. Bracia - baraż
15. Corona 1999 - spadek


II LIGA:
1. Śledzie - awans (możliwe inne miejsce)
2. JNT - (możliwe inne miejsce)
3. SKM Gdynia - awans (możliwe inne miejsce)
4. Sporting Orłowo - awans 
5. Ejsmond Club - baraż
6. SPS Limonka lub Prawie Jak Piłkarze 

13. VGL Group, Bastion - baraż
14. WS Stumet, VGL Group, Bastion - baraż
15. WS Stumet  lub VGL Group - spadek
16. Promil Gdynia - spadek


III LIGA:
1. AGSP - awans 
2. Arex Gdynia - awans
3. JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO
4. JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO lub Progress Team
5.  JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO lub Progress Team
6. JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO lub Progress Team
7. JIM DRUK, dmuchane.pl. Invest Klima, EPO, Progress Team, Alexander, Iskra Gdynia
 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [246]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

30

01-2019

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 546, wczoraj: 1266
ogółem: 3 099 801

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6


 

Reklama