Orion Gdynia: Piotr Lisowski-2, Ivan Nesteryuk-2
Dziki West: Daniel Lisowski-2, Szymon Domachowski, Mateusz Szeliga
Żółte kartki: Borys Kuźmin, Daniel Lisowski, Mateusz Szeliga, Igor Kuźmin-2 ( Dziki West )
Czerwona kartka : Igor Kuźmin ( Dziki West ) - za drugą żółtą
Zawodnik meczu: Daniel Lisowski

Na sam koniec czwartkowych zmagań mieliśmy tak zwaną truskawkę na torcie. Aktualny mistrz Nadmorskiej Ligi Szóstek podejmował chłopaków z Dzikiego Westu. Drużyna która w dobrym stylu awansowała do ekstraklasy zamierzała pokazać się z jak najlepszej strony. Od początku niesieni dopingiem swoich kibiców raz po raz zaskakiwali swojego rywala. Strzelanie dla Dzików rozpoczął Daniel Lisowski który potężnym strzałem z dystansu zaskoczył zasłoniętego bramkarza. Następni byli koledzy z drużyny którzy szybko podwyższyli na 3:0. Orion zaskoczony obrotem sytuacji na boisku wcale nie zamierzał się poddawać i jeszcze przed przerwą zdobył bramkę kontaktową. Po zmianie stron mecz się wyrównał przez co gra obu drużyn była bardziej agresywna. Podopieczni Jerzego Kani zdołali doprowadzić do remisu 3:3 i na kilka minut przed końcem zrobił się prawdziwy dreszczowiec. Ostatecznie oba zespoły strzeliły jeszcze po jednej bramce i podzieliły się punktami !