Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb JR Pogórze
5:11
(2:5)
herb FC Chylonia
JR Pogórze   FC Chylonia

2017-08-24, 20:30

Czas spotkania: 50 min.

Bramki:
JR POGÓRZE: Łukasz Knioch, Patryk Wychnowski - 2, Mariusz Motyl - 2
FC CHYLONIA: Krzysztof Idzi - 6, Michał Siwak - 2, Robert Chałaszczyk, Karol Szymczak, Gol samobójczy

Żółte kartki: Łukasz Knioch (JR Pogórze)

Zawodnik meczu: Krzysztof Idzi (FC Chylonia)

Składy:
JR POGÓRZE: Michał Maszota, Łukasz Knioch, Hubert Branicki, Krzysztof Prokopowicz, Krzysztof Kijanka, Rafał Jahn, Patryk Wychnowski, Mariusz Motyl, Przemek Wiśniewski

FC CHYLONIA: Bartek Półchłopek, Dariusz Kasprzyk, Dawid Szołomicki, Jan Świątek, Kamil Kaceniewski, Karol Idzi, Karol Szymczak, Krzysztof Idzi, Michał Siwak, Robert Chałaszczyk

 

JR Pogórze strzeliło gola jako pierwsze, ale potem mecz toczył się pod dyktando zawodników Chyloni. Wynik do przerwy dawał szanse na emocje w drugie połowie, ale po zmianie strony Chylonia kontynuowała "swoją grę" i strzeliła kolejne 6 goli, tracąc tylko trzy.
 


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

11

12-2017

pon.

g.18.00 III Liga: ZIP Gdynia - Trefl

g.19.00 III Liga: Chłopcy z ferajny - Dellner Components

g.20.00 III Liga: Plate Armur - Rebels AiC

g.21.00 III Liga: TOMLEC - VGL Group

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: Saturn Gdynia - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: Młody JR Pogórze - Bękarty

g.21.30 III Liga: Awaria - Castorama Rumia

12

12-2017

wtorek

13

12-2017

środa

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Promil Gdynia

g.19.30 Puchar NL6 III runda: Rukola - Alexander

g.20.30 Puchar NL6 III runda: Bracia - Castorama

g.21.30 Puchar NL6 III runda: PROMOTION-PL.COM - Saturn Gdynia

g.19.00 Puchar NL6 III runda: Bad Boys - KM PSP Gdynia

g.20.00 Puchar NL6: Salos Rumia - WS Stumet

g.21.00 Puchar NL6: Dziki West - Casuals

14

12-2017

czwartek

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.00 III Liga: Awaria - Bękarty

g.20.00 III Liga: Trefl - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: LENMAR - Baza

g.21.30 Puchar NL6 III runda: EPO - FC Nankatsu

15

12-2017

piątek

g.19.30: BARAŻ o I LIGĘ: (14 miejsce I Liga) FC LIMONKA - SALOS RUMIA (4 miejsce II Liga)

g.20.30: Baraż o Ekstraklasę: JOGA BONITO (9 miejsce Ekstraklasa) - RUKOLA (4 miejsce I Liga)

g.18.00 II Liga: Orange Team Gdynia - KM PSP Gdynia

g.21.00 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.20.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.19.00 III Liga: ZIP Gdynia - Jastrzębie Gdynia

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 232, wczoraj: 573
ogółem: 2 772 863

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!