Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Awaria
5:1
(2:1)
herb Saturn Gdynia
Awaria   Saturn Gdynia

2018-03-09, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Awaria - Saturn Gdynia 5:1 (2:1)

Awaria: Zbigniew Sadowski-2, Radosław Gołaszewski-2, Daniel Pieniawski
Saturn Gdynia: Woźniak Piotr
Zawodnik meczu: Radosław Gołaszewski

​Zespół Sebastiana Jettka pewnie wygrał swoje pierwsze spotkanie w tym sezonie.
​W pierwszej połowie meczy był jeszcze wyrównany i obie ekipy stwarzały sobie podobną ilość sytuacji bramkowych. Po zmianie stron Awaria poprawiła znacznie swoją skuteczność i dokładając kolejne trafienia ustaliła wynik tego spotkania. Na uwagę zasługuję dobra postawa ekipy Saturna która mimo słabszej drugiej części gry cały czas groźnie atakowała nie oddając 3 punktów bez walki.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - dmuchane.pl

g.20.00 III Liga: Invest Klima - HG Solutions

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Progress Team

g.19.30 I Liga; Nevada Gdynia - FC Nankatsu

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Bracia

g.21.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Rukola

21

08-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Sporting Orłowo

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Ejsmond Club

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Studio Prime JBG

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Bastion

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - DT City

22

08-2018

środa

g.17.30 PUCHAR POLSKI: Nadmorska Liga 6 - Jaguar II Gdańsk

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Arex Gdynia

g.21.00 III Liga: Alexander - TRANS-NAUTA

g.20.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.21.30 I Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

23

08-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Śledzie

g.20.00 II Liga: JNT - Bękarty

g.21.00 II Liga: VGL Group - SKM Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - JR Pogórze

g.20.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Dziki West

24

08-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SPS Limonka II - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Dellner Components - EPO

g.19.30 I Liga: ZIP Gdynia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: Koneser - Corona 1999

25

08-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 166, wczoraj: 374
ogółem: 2 928 431

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6