Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Tawerna
2:6
(0:3)
herb Młody JR Pogórze
Tawerna   Młody JR Pogórze

2018-03-06, 21:00

Czas spotkania: 90 min.

II liga
Tawerna - Młody JR Pogórze 2:6 (0:3)

Tawerna : Damian Miernik-2
żółta kartka : Tomasz Staszewski
Młody JR Pogórze : Mateusz Tararuj-3, Kamil Krzewiński, Rafał Jahn, Julek Goyke
Zawodnik meczu : Mateusz Tararuj

​Młody JR Pogórze po awansie​ do II ligi pewnie pokonuje Tawernę !
​Pan Janusz Rodziewicz może być zadowolony ze swoich podopiecznych którzy zdominowali to spotkanie !
​Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando JR i zasłużone prowadzenie 3:0. Po zmianie stron niewiele się zmieniło,  młodzież z pogórza dalej prowadziła grę a Tawerne stać było tylko na dwukrotne "postraszenie" przeciwnika. 


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

29

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Trefl - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Orange Team Gdynia

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: LUX MEBLE Team - Joga Bonito

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Dziki West

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia - FC Chylonia

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek - Instalserwis Emeryci

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: DT City - Enerpol Gdynia

30

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 392, wczoraj: 1043
ogółem: 2 872 381

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6


NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!