Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb JNT
0:8
(0:5)
herb FC Babilon United
JNT   FC Babilon United

2018-03-07, 21:30

Czas spotkania: 50 min.

I liga
JNT - FC Babilon United 0:8 (0:5)

JNT: Paweł Stępień, Damian Kucharski, Jakub Izdebski-2, Artur Domeradzki-4
FC Babilon United:
Żółte kartki:
 Jakub Izdebski (Babilon)
Zawodnik meczu: Artur Domeradzki

Mecz bez większej historii ponieważ został kompletnie zdominowany przez ekipę Babilonu. Po pierwszej połowie spotkania, kiedy to Artur Domeradzki odpalił swoje armaty, było na dobrą sprawę po wszystkim. W drugiej odsłonie, ekipie JNT nie udało się strzelił chociażby bramki honorowej, a przeciwnicy dorzucili ich jeszcze trzy, co nie pozostawiło żadnych złudzeń kto był w tym spotkaniu lepszy.


 


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

29

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Trefl - Prawie Jak Piłkarze

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Orange Team Gdynia

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: LUX MEBLE Team - Joga Bonito

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Dziki West

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia - FC Chylonia

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek - Instalserwis Emeryci

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: DT City - Enerpol Gdynia

30

05-2018

środa

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 401, wczoraj: 1043
ogółem: 2 872 390

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6


NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!