Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Matematyczne Szanse
4:3
(3:0)
herb KP Grabówek
Matematyczne Szanse   KP Grabówek

2017-10-04, 19:30

Czas spotkania: 50 min.

Ekstraklasa
Matematyczne szanse - KP Grabówek 4:3 ( 3:0 )

Matematyczne : Mateusz Jaworski - 1, Kamil Lewandowski -1, Damian Przychocki - 2

KP : Sebastian Ziomkowski - 1, Marek Plicht - 1, Piotr Kołeczek - 1

Zawodnik meczu : Damian Przychocki

Matematyczni nie wspominają dobrze swojego poprzedniego spotkania, dlatego na ten mecz wychodzili w pełni zmotywowani by zdobyć 3 punkty. I tak było od pierwszego gwizdka, swoje sytuacje z zimną krwią wykorzystywali zawodnicy w białych koszulkach i sprawiając mini sensacje na przerwę schodzili przy wyniku 3:0. Po zmianie stron KP Grabówek podjął walkę o zwycięstwo zamieniając składne akcje na bramki. W końcówce przy wyniku 4:3 zawodnicy z Grabówka mieli jeszcze szansę na wyrównanie ale nie wykorzystali "setki" która dawałaby remis.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

11

12-2017

pon.

g.18.00 III Liga: ZIP Gdynia - Trefl

g.19.00 III Liga: Chłopcy z ferajny - Dellner Components

g.20.00 III Liga: Plate Armur - Rebels AiC

g.21.00 III Liga: TOMLEC - VGL Group

g.18.30 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.19.30 III Liga: Saturn Gdynia - Jastrzębie Gdynia

g.20.30 III Liga: Młody JR Pogórze - Bękarty

g.21.30 III Liga: Awaria - Castorama Rumia

12

12-2017

wtorek

13

12-2017

środa

g.18.30 II Liga: LUX TAP - Promil Gdynia

g.19.30 Puchar NL6 III runda: Rukola - Alexander

g.20.30 Puchar NL6 III runda: Bracia - Castorama

g.21.30 Puchar NL6 III runda: PROMOTION-PL.COM - Saturn Gdynia

g.19.00 Puchar NL6 III runda: Bad Boys - KM PSP Gdynia

g.20.00 Puchar NL6: Salos Rumia - WS Stumet

g.21.00 Puchar NL6: Dziki West - Casuals

14

12-2017

czwartek

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.00 III Liga: Awaria - Bękarty

g.20.00 III Liga: Trefl - Chłopcy z ferajny

g.19.30 III Liga: LENMAR - Baza

g.21.30 Puchar NL6 III runda: EPO - FC Nankatsu

15

12-2017

piątek

g.19.30: BARAŻ o I LIGĘ: (14 miejsce I Liga) FC LIMONKA - SALOS RUMIA (4 miejsce II Liga)

g.20.30: Baraż o Ekstraklasę: JOGA BONITO (9 miejsce Ekstraklasa) - RUKOLA (4 miejsce I Liga)

g.18.00 II Liga: Orange Team Gdynia - KM PSP Gdynia

g.21.00 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.20.00 III Liga: HG Solutions - TOMLEC

g.19.00 III Liga: ZIP Gdynia - Jastrzębie Gdynia

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 220, wczoraj: 573
ogółem: 2 772 851

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!