JR: Bartek Kultys, Łukasz Król, Adam Czaus, Damian Motyl, nr.57
Classic: Wojtek Szreder, Przemek Szymański-2, Michał Skwiercz-4
Żółte kartki: Daniel Kleba (Classic)
Czerwone kartki: Damian Motyl (JR) - za 2 żółte
Zawodnik meczu: Michał Skwiercz (Classic)

Mimo zupełnie przeciwstawnych miejsc w tabeli zajmowanych przez obie ekipy, mecz od samego początku stał na wysokim i wyrównanym poziomie. Drużyna z Pogórza kolejny raz pokazała się w pierwszej połowie z bardzo dobrej strony, o czym świadczy fakt, że po pierwszych 25 minutach remisowali z Classic'iem który znajduję się od początku sezonu w znakomitej formie. Druga połowa to szybka wymiana ciosów z obydwu stron, z czego minimalnie bardziej skorzystał JR, prowadząc 5:4. W tym momencie niestety, drugą żółtą kartką został ukarany Damian Motyl, a jego koledzy musieli radzić sobie od tego momentu w osłabieniu. Mimo dużego naporu przeciwnika, dali sobie strzelić w tym stanie 1 gola, który doprowadził jednak do wyrównania. Gdy 6 zawodnik wrócił na boisko, wydawać się mogło że żółto-czarni w końcu złapią pierwsze punkty w tym sezonie. Tak się jednak nie stało, bowiem w samej końcówce większą determinacją wykazał się Classic, który strzelając w końcówce 2 bramki dalej pozostaje niepokonanym liderem Ekstraklasy. Na uwagę zasługują również 4 bramki strzelone przez Michała Skwiercza.