Classic: Michał Skwiercz, Krzysztof Rocławski, Marek Kwaśnik, Przemek Szymański, Paweł Gniewkowski-2, sam.
Chylonia: Mateusz Serafin, Karol Idzi, Michał Kloku, Kamil Trocki
Żółte kartki: Marcin Bastubba (Classic) - Michał Kloku (Chylonia)
Zawodnik meczu: Marek Kwaśnik (Classic)

Classic szybko strzelił dwie bramki, co pozwoliło kontrolować im wynik spotkania. Całą pierwszą połowę trzymali przeciwnika na dystans wypracowany na początku, co zaowocowało wynikiem 4:2 jakim zakończyło się pierwsze 25 minut. Po zmianie stron, Chylonia mocno osłabiona brakiem Krzysztofa Idzi nie poddała się i wykorzystała lekkie uśpienie seledynowych, co przyniosło bramkę kontaktową a chwilę później wyrównanie! Wtedy jednak FC Chylonia strzeliła kolejną bramkę, ale tym razem do swojej bramki, co podłamało wyraźnie morale zespołu. Od tego momentu strzelał już tylko Classic, w czym na pewno pomógł fakt, że przeciwnik wystawił lotnego bramkarza i ta taktyka nie przyniosła mu pożądanego rezultatu.