LUX MEBLE Team - Rol Ryż 7:10 (3:6)

LUX MEBLE: Kamil Lewandowski-4, Adam Bloch-2, Michał Trepkowski
Rol Ryż: Paweł Fopka-5, Tomasz Stępień-3, Kacper Kiełb, Rafał Krauze
Zawodnik meczu: Paweł Fopka (Rol-Ryż)

​Zmierzający po mistrzostwo zespół Rol Ryżu nie bez problemu wygrywa kolejny pojedynek.
​Tym razem na drodze "ryżowych" stanęła ekipa LUX MEBLE która w każdym swoim meczu charakteryzuje się walką do samego końca, co sprawia że przeciwnik drży o wynik do ostatniego gwizdka. Początek spotkania to prawdziwa wymiana ciosów i padający gol za golem. Pierwszy drogę do bramki znalazł zawodnik Rol Ryżu ale zaraz po nim strzelali dawni "matematyczni". Przed przerwą Paweł Fopka z kolegami wyszli na trzybramkowe prowadzenie a tuż po zmianie stron osiągnęli największą przewagę i było już 7:3. Taki wynik nie podłamał Adama Blocha który w tym spotkaniu zachował się jak prawdziwy kapitan i pociągnął zespół do lepszej gry. Taki obrót boiskowych sytuacji sprawił że straty zostały odrobione a wynik 7:7 utrzymywał się przez większą część drugiej połowy. Rol Ryż który do tej pory odprawia wszystkich z kwitkiem nie był zadowolony z utrzymującego się remisu dlatego cały czas atakował. Wykorzystując błędy w obronie strzelili trzy proste bramki i odnieśli pewne zwycięstwo po zaciętym pojedynku. Po tym spotkaniu ekipa "ryżowych" dokłada kolejne 3 punkty i pewnie kroczy po tytuł mistrza ekstraklasy !