Sporting Orłowo - FC Babilon United 4:6 (2:3)

Sporting Orłowo: Krzysztof Kubiński, Mariusz Bieszke-3
FC Babilon United: Patryk Fetta, Adrian Romanowski, Damian Kucharski, Bartłomiej Behemke,
Artur Domeradzki-2

Zawodnik meczu: Bartłomiej Behemke (FC Babilon United)

​FC Babilon United start sezonu może zaliczyć do naprawdę udanych. Tym razem okazali się lepsi od zawodników z Orłowa pewnie wygrywając 6:4. Pierwsza połowa wyrównana ale zdecydowanie więcej z gry mieli chłopacy prowadzeni przez Marka Cecota, strzelając jedną bramkę więcej na przerwę schodzili zwycięsko. Po zmianie stron Babilon nadal kontrolował to spotkanie. Lekko zagubiony Sporting nie był w stanie powstrzymać ataków swojego rywala a liczne próby nawiązania walki okazały się nieskuteczne. Jak widać wzmocnienie ekipy takimi zawodnikami jak Damian Kucharski czy Bartłomiej Behemke okazało się strzałem w dziesiątkę. Babilon po dwóch spotkaniach na swoim koncie ma komplet punktów.