Koneser Gdynia: Jacek Burdyński-3, Dariusz Kochański-3, Mateusz Śrubka, Adam Dziuba
Bracia: Łukasz Radtke, Adam Komorowski, Filip Borek, Kamil Jantowski, Maciej Rutkowski
Zawodnik meczu: Paweł Łukowiczn (Koneser Gdynia)

W jedynym pierwszoligowym pojedynku tego dnia zobaczyliśmy kawał męskiej i twardej gry.
Lepiej w mecz weszła ekipa Braci szybko strzelając dwie bramki. Wydawać się mogło że przy takim wyniku przejmą kontrolę nad meczem, jednak nic bardziej mylnego bo Koneser nie zamierzał odstawiać nogi. Po zaciekłej walce w pierwszych 25 minutach i odrobieniu strat przez ekipę Mateusza Śrubki do przerwy mieliśmy wynik 4:4. W drugiej części uwidoczniła się przewaga zawodników w pomarańczowo niebieskich strojach i to oni objęli prowadzenie. Pomimo niekorzystnego wyniku Bracia cały czas stwarzali sobie sytuacje i do końca spotkania deptali po piętach przeciwnikom. Niestety brak skuteczności i dobra postawa Pawła Łukowicza ( bramkarz Koneser Gdynia ) nie pozwoliła na uzyskanie korzystnego wyniku.