Koneser Gdynia - Latarnik Choczewo 1:2 (0:0)

Latarnik: Daniel Kochański, Mateusz Ciosek
Żółte kartki: Daniel Kochański, Bartosz Hundrieser (x2) (obaj Latarnik) - Dariusz Kochański, Łukasz Cupisz (x2) (obaj Koneser)
Czerwone kartki: Bartosz Hundriesser (Latarnik- za 2 żółte) - Łukasz Cupisz (Koneser- za 2 żółte)
Zawodnik meczu: Piotr Sobczyński (Latarnik)

Obie drużyny już nie raz pokazały w tym sezonie że lubią pojedynki z małą ilością bramek. W pierwszych 25 minutach nie zobaczyliśmy nawet jednej, ale emocje czekały nas po przerwie. Gola na 1:0 strzelił Koneser, lecz długo jednak nie cieszył się z prowadzenia, ponieważ ładną bramkę z dystansu, po ziemi przy słupku strzelił zawodnik Latarnika. Minuty mijały, a wynik remisowy znów ciągnął się przez dłuższy czas, w czym swoją zasługę mieli również bramkarze. Wtedy jednak ten strzegący bramki Konesera miał ogromnego pecha. Piłka po strzale Latarnika najpierw odbiła się od poprzeczki, a później od jego pleców i wpadła do bramki. Jak się później okazało była to bramka dająca zwycięstwo w tym spotkaniu!