Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Jastrzębie Gdynia
4:5
(2:3)
herb Młody JR Pogórze
Jastrzębie Gdynia   Młody JR Pogórze

2017-08-24, 18:00

Czas spotkania: 50 min.

Bramki:
JASTRZĘBIE GDYNIA: Waldek Kownacki - 2, Maciej Gałda, Jarosław Maksyśko
MŁODY JR POGÓRZE: Mateusz Taratuj - 2, Kacper Stec - 2, Michał Trocki

Żółte kartki: Henryk Partyka (Jastrzębie), Michał Trocki (Młody JR Pogórze) 

Zawodnik meczu: 

Składy:
JASTRZĘBIE GDYNIA: Adrian Dworakowski - Łukasz Wasielewski, Łukasz Małek, Henryk Partyka, Michał Jakubowski, Waldek Kownacki, Maciej Gałda, Jarosław Maksyśko

MŁODY JR GDYNIA: Patryk czabrowski - Mateusz Taratuj, Kamil Krzewiński, Czarek Janaszak, Artur Zieliński, Krzysztof Pochylski, Kacper Stec, Kamil Wenta, Michał Trocki, Patryk Kaczyński

 

Kolejna ekipa zorganizowana przez Janusza Rodziewicza przystąpiła do rozgrywek NL6 tej jesieni. Na początek Młody JR Pogórze poradził sobie z Jastrzębiami.

 

 


Komentarzy [1]

autor: ~okocza 2017-08-24 22:32:57

avatar Tararuj *


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 258, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 511

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!